Skultes muiža, viesu nams
- Gailīši, Skultes muiža, Skultes pagasts, Limbažu novads, Latvija, LV-4025
- (+371) 26160060
- (+371) 29507041
- info@skultesmuiza.lv - livelatvia1@gmail.com
- skultesmuiza.lv
- www.skultesmuiza.viss.lv
- Waze
- Google maps
Piknika vietas

Statistika :
Produkts apskatīts: 16043
Skatīt arī katalogā : Piknika vietas
Produkti, pakalpojumi, atslēgvārdi, nozares
- NaktsmītnesSkatīt vairāk
- Viesu namiSkatīt vairāk
- 2-vietīgi numuri35 €Skatīt vairāk
- Lukss (2-vietīgi numuri)50 €Skatīt vairāk
- Jaunlaulāto numuri60 €Skatīt vairāk
- Pirtis150 - 300 €Skatīt vairāk
- Banketu zāles un telpas svinībām100 - 300 €Skatīt vairāk
- Telpas konferencēm un semināriem100 - 300 €Skatīt vairāk
- Atpūta pie dabasSkatīt vairāk
- Piknika vietasSkatīt vairāk
- Vieta sporta pasākumiemSkatīt vairāk

Brīvdienu māja pie gleznainā Adamovas ezera. Īsta lauku pirts. Blakus Sarkankalna slēpošanas trase ar pacēlājiem. Ekskursijas pie apkārtnes amatniekiem.
Sena svētvieta, akmens krāvumi, enerģiju lauki. Izzini sevi un senatni.
Atrodamies tūristiem izdevīgā vietā 200 metrus no Valmieras autoostas. Mūsu klientiem tiek piedāvāta iespēja izbaudīt mieru un klusumu. Nakšņošanai piedāvājam skaistus numuriņus, kā arī iespēju pašam pagatavot sev vēlamo maltīti.
Viesu nams atrodas 7 km no Valmieras centra (Kocēnu pagasts) un 12 km no Baiļu slēpošanas trases. Telpas svinībām (līdz 60 cilvēkiem), komfortablas istabas, pirts, austrumu istaba.
Ideāla vieta makšķerniekiem un klusuma mīlētājiem. Makšķerēšana, zemledus makšķerēšana, spiningošana no laivas. Makšķerniekiem un atpūtniekiem tiek piedāvātas arī naktsmītnes.
Atpūta Daugavas krastā Doles salā. Mājīgi numuriņi gulēšanai, telpas svinībām un pasākumiem, pirts.
Kvadrociklu, motoroleru, motociklu, ūdens un sniega motociklu noma un tirdzniecība. Sporta inventāra noma.
Akmens apstrāde. Izstrādājumi no metāla un akmens, interjera elementi, dārza skulptūras, kapu pieminekļi, strūklakas, apgaismes ķermeņi, akmens soli un galdi ...
Viesu nams, kafejnīca, telpas semināriem un pirts. Makšķerēšana tuvumā esošajos ezeros un sēņošana. Blakus atrodas Latvijas lepnums - Gaiziņkalns (311 m), turpat līdzās - Bākūžkalns (268 m).
Gleznaina vieta, Lielā Nabas ezera krastā, viesu māja ar banketu zāli un 7 labiekārtotiem numuriņiem, pirts, 36 kempinga mājiņas. Ūdens velosipēdu un laivu noma, sporta un bērnu rotaļu laukumi. Vasaras kafejnīca, telšu un piknika vietas, makšķerēšanas iespējas, peldvieta.






