Restorer, SIA
- Krišjāņa Barona iela 32, Rīga, Latvija, LV-1011
- (+371) 29100637
- (+371) 67217384
- gundega@restorer.lv
- restorer.lv
- Waze
- Google maps
- Juridiskais nosaukums : RESTORER, SIAReģistrācijas numurs : 40003813396Juridiskā adrese : Krišjāņa Barona iela 32 - 18, Rīga, LV-1011
Gleznu kopēšana
Statistika :
Produkts apskatīts: 6054
Skatīt arī katalogā : Gleznu kopēšana
Produkti, pakalpojumi, atslēgvārdi, nozares
- Gleznu restaurators
- Restaurācijas darbiSkatīt vairāk
- Gleznu restaurācija
- Gleznu lakošana
- Gleznu konservācija, saglabāšana
- Gleznu fotografēšana
- Gleznu novērtēšana
- Gleznu dokumentēšana
- Gleznu labošana
- Gleznu tīrīšana
- Gleznas autora noteikšana
- Gleznu rāmjiSkatīt vairāk
- Glezenas rāmja restaurācija
- Rāmju labošana
- Gleznas rāmja apzeltīšana
- Gleznu rāmju atjaunošana
- Sienu gleznojumi (Monumentālā glezniecība)Skatīt vairāk
- sienu dekoratīvā apdare (Monumentālu gleznojumu restaurācija)Skatīt vairāk
- Gleznu kopijasSkatīt vairāk
- Gleznu kopēšana
- Ikonu restaurācija
- Ikonu labošana
- Ikonu konservācija
- Ikonu tīrīšana
- Eļļas gleznu restaurācija
- Interjera dizains

Komplekss Rakari sastāv no viesu nama ar 8 numuriem, brīvdienu mājas ar 5 numuriņiem, restorāna ar āra terasi un 16 labiekārtotām dvīņu mājām. Pirts, telpas konferencēm. Jūra -400 m, Via Baltica - 900 m.
Vienmēr laipni esat gaidīti Cēsīs "Vidzemes vēnu centrā". Garantējam laipnu, profesionālu attieksmi, izmeklēšanu un ārstēšanu mūsu uzņēmumā.
Burvīga vieta pie Limbažu Lielezera. Daba, miers, klusums.
"Baltajā mājā" katrs viesis ir mīļš un gaidīts! Apceļojot Zemgali, šeit patvērumu var meklēt gan izsalkušie un izslāpušie, gan naktsmiera kārotāji.
Mākslas darbnīca "Antīks". Gleznas, tušas zīmējumi, interjera iekārtošana, telpu dekorēšana. Mēbeļu restaurācija. Gleznošanas studija.
Lolita Bālere ir rokdarbu amata meistare, kura ar lieliem panākumiem savus darbus izstādījusi vairākās Latvijas bibliotēkās. Lolitas kolekcijā ir apskatāmi 250 adīti un tamborēti kaktusi, kā arī dažādi meistardarbi. Nesteidzīgai rokdarbu kolekcijas baudīšanai, izstādes īpašniece piedāvā iemalkot siltu tēju un aromātisku kafiju omulīgajā atpūtas stūrītī. Visus Kaktusu Mājas darinājumus ir iespējams iegādāties.
Biedrība “Iks parks” piedāvā izbaudīt lauku priekus, spēlējoties un relaksējoties meža malā. Šeit iespējams nodarboties ar amatniecību, interaktīvā veidā iepazīt Latvijā augošos ārstniecības augus un to īpašības.
Atpūtas un veselības centrs "Imantas" piedāvā rehabilitāciju un atpūtu
vienā no skaistākajām un zaļākajām vietām Latvijā, Kurzemes piekrastē, -
Jūrkalnes stāvkrastā. Apkārtējās dabas skaistums relaksē un dziedina
jau pats no sevis.
Lobes krogs. Kafejnīca - līdz 50 cilvēkiem, banketa zāle - līdz 150 cilvēkiem, numuriņi, pirts - līdz 20 cilvēkiem.
Viesu nams Svētku Pils atrodas Atpūtas vietā “4 Saules” un mūsu viesiem iespējams relaksēties pirtī, doties laivu braucienos, grillēt smaržīgus ēdienus un pavadīt laiku kopā pie dabas, baudot sauli, siltumu un vasaras smaržu.


