Ķoņu dzirnavas, viesu nams
- Dzirnavas, Ķoņu pagasts, Valmieras novads, Latvija, LV-4247
- (+371) 26424567
- (+371) 28346892
- konudzirnavas@inbox.lv
- www.konudzirnavas.lv
- www.konudzirnavas.viss.lv
- Waze
- Google maps
Atpūta pie ezeriem
Statistika :
Produkts apskatīts: 8603
Skatīt arī katalogā : Atpūta pie ezeriem
Produkti, pakalpojumi, atslēgvārdi, nozares
- Naktsmītnes
- Viesu namiSkatīt vairāk
- 2-vietīgi numuri
- Telšu vietas
- Vasaras mājiņas
- Tūrisma apskates objekti
- DzirnavasSkatīt vairāk
- Ekskursijas ar līdzdarbošanos
- Amatnieki
- Vilnas pārstrāde
- Vilnas segasSkatīt vairāk
- AudējiSkatīt vairāk
- Banketu zāles un telpas svinībām
- Kamīnzāle
- Ēdināšanas pakalpojumi
- Vietas kāzu svinībāmSkatīt vairāk
- Sporta un tūrisma inventāra noma
- Laivu noma, īreSkatīt vairāk
- Katamarānu noma, īre
- Slēpju noma
- Pasākumu organizēšanaSkatīt vairāk
- Folklora un tradīcijas
- Ziemassvētku un Jaungada svinībasSkatīt vairāk
- Maizes cepšanaSkatīt vairāk
- Telpas konferencēm un semināriem
- Sporta spēļu laukumi
- Aktīvā atpūtaSkatīt vairāk
- Izjādes ar zirgiemSkatīt vairāk
- Velomaršruti
- Izbraucieni pajūgāSkatīt vairāk
- EkskursijasSkatīt vairāk
- Atpūta pie dabasSkatīt vairāk
- Atpūta pie ezeriem
- MakšķerēšanaSkatīt vairāk
- Karpu dīķi
- Dabas takas
- Piknika vietasSkatīt vairāk
- Pirtis
- Lauku pirts
- Pirtnieku pakalpojumi
- Saunas

Komplekss Rakari sastāv no viesu nama ar 8 numuriem, brīvdienu mājas ar 5 numuriņiem, restorāna ar āra terasi un 16 labiekārtotām dvīņu mājām. Pirts, telpas konferencēm. Jūra -400 m, Via Baltica - 900 m.
Latroof Ltd. Jumta segumu materiāli, matāldakstiņi, profilētās loksnes jumtam un sienām. Bitumena dakstiņa jumti, polimēr-bitumenu ruļļu materiāli.
Apbedīšanas firmas Debesis piedāvājums: - apbedīšanas pakalpojumi - Dokumentu noformēšana. - Diennakts morga pakalpojumi, bezmaksas uzglabāšana morgā. - Zārki. - Krusti. - Pārklāji. - Katafalks. - Transports bēru viesiem
Viesu māja Švinkates, piedāvā atpūtas zāli ar kamīnu, virtuvi, gultasvietām un pirti. Pie mājas atrodas gleznains dīķis, kurā var arī makšķerēt.
Tirgus ir vieta, kur cilvēks var izmantot dabas dotās piecas maņas, un Imantas tirgus ir vieta, kur satiekas Latvijas reģionu garšas. Apvienojot šīs garšas kopā, tirgus sniedz iespēju izbaudīt neaizstājamu garšu un sajūtu devu.
Ūdens mīkstināšana. Vulcan atkaļķotājs ir dabai draudzīgs risinājums spējīgs novērst kaļķakmens un rūsas problēmas. Bez sāls,
bez ķimikālijām,
bez apkopes!
Gaidām ciemos gan liepājniekus, gan pilsētas viesus. Piedāvājam mājīgas telpas darbam, atpūtai un izklaidei. Viesnīcā pieejami 30 mājīgi un komfortabli numuriņi, konferenču un semināru zāle ar patīkamu interjeru. Restorānā kopā ar draugiem varēsit aizmirst ikdienas steigu un rūpes. Atpūtas kompleksā varēsit baudīt saunu ar hidromasāžas vannu.
Muižas komplekss - telpas dažādiem svētkiem, semināriem un pasākumiem. Odzienas Krogusmājā varat pārlaist nakti jaukos pagājušā gadsimta sākumam atbilstoši iekārtotos numuriņos, kopumā 9 numuri, taču muižas kompleksā kopumā spējam izguldīt līdz 74 cilvēkiem.
Hotel-Spa Arkadia. Viesnīca, SPA centrs, saunas, džakuzi, baseins, bistro, restorāns, konferenču zāles, banketi un svinības, biljards, atpūta ar bērniem
Mēbeļu izgatavošana, projektēšana un uzstādīšana pēc individuāliem pasūtījumiem. Praktiskas, izturīgas, vienkāršas un modernas, ekskluzīvas, ekoloģiskas mēbeles.


