Ķoņu dzirnavas, viesu nams
- Dzirnavas, Ķoņu pagasts, Valmieras novads, Latvija, LV-4247
- (+371) 26424567
- (+371) 28346892
- konudzirnavas@inbox.lv
- www.konudzirnavas.lv
- www.konudzirnavas.viss.lv
- Waze
- Google maps
Velomaršruti
Statistika :
Produkts apskatīts: 8901
Skatīt arī katalogā : Velomaršruti
Produkti, pakalpojumi, atslēgvārdi, nozares
- Naktsmītnes
- Viesu namiSkatīt vairāk
- 2-vietīgi numuri
- Telšu vietas
- Vasaras mājiņas
- Tūrisma apskates objekti
- DzirnavasSkatīt vairāk
- Ekskursijas ar līdzdarbošanos
- Amatnieki
- Vilnas pārstrāde
- Vilnas segasSkatīt vairāk
- AudējiSkatīt vairāk
- Banketu zāles un telpas svinībām
- Kamīnzāle
- Ēdināšanas pakalpojumi
- Vietas kāzu svinībāmSkatīt vairāk
- Sporta un tūrisma inventāra noma
- Laivu noma, īreSkatīt vairāk
- Katamarānu noma, īre
- Slēpju noma
- Pasākumu organizēšanaSkatīt vairāk
- Folklora un tradīcijas
- Ziemassvētku un Jaungada svinībasSkatīt vairāk
- Maizes cepšanaSkatīt vairāk
- Telpas konferencēm un semināriem
- Sporta spēļu laukumi
- Aktīvā atpūtaSkatīt vairāk
- Izjādes ar zirgiemSkatīt vairāk
- Velomaršruti
- Izbraucieni pajūgāSkatīt vairāk
- EkskursijasSkatīt vairāk
- Atpūta pie dabasSkatīt vairāk
- Atpūta pie ezeriem
- MakšķerēšanaSkatīt vairāk
- Karpu dīķi
- Dabas takas
- Piknika vietasSkatīt vairāk
- Pirtis
- Lauku pirts
- Pirtnieku pakalpojumi
- Saunas

Komplekss Rakari sastāv no viesu nama ar 8 numuriem , kafeijnīcas ar āra terasi un 16 labiekārtotām dvīņu mājām. Pirts, telpas konferencēm. Jūra -400 m, Via Baltica - 900 m.
Terapija, vakcinācija, ķirurģija, ultrasonogrāfija, veterinārā aptieka un aptieka, kaķu barība, suņu barība. Kaķu, suņu, sesku, trušu ārstēšana.
Viesu nams atrodas 7 km no Valmieras centra (Kocēnu pagasts) un 12 km no Baiļu slēpošanas trases. Telpas svinībām (līdz 60 cilvēkiem), komfortablas istabas, pirts, austrumu istaba.
Kvadrociklu, motoroleru, motociklu, ūdens un sniega motociklu noma un tirdzniecība. Sporta inventāra noma.
Akmens apstrāde. Izstrādājumi no metāla un akmens, interjera elementi, dārza skulptūras, kapu pieminekļi, strūklakas, apgaismes ķermeņi, akmens soli un galdi ...
Jāšanas sporta kluba Princis saimniecībā ir aptuveni 70 zirgi. Piedāvājam izjādes ar zirgiem un ponijiem Jelgavā, jāšanas apmacību, zirgu pansijas, zirgu tirdzniecības pakalpojumus. Perspektīvākie piedalās valsts un starptautiska līmeņa sacensībās.
Viesu māja atrodas Liepājas–Ventspils šosejas malā. Viesu māja Liedags piedāvā 16 labiekārtotas istabas, uzkodu bārs, pirti ar baseinu.
Apbedīšanas pakalpojumi Rīgā, bēres Latvijā, kremēšana un kremācija. Repatriācijas pakalpojumu organizēšana. Morga un katafalka pakalpojumi.
Profesionāli rakstiskie un mutiskie tulkojumi 110+ valodās. Dokumentu tulkošana ar notariālu apliecinājumu, svešvalodu kursi un bērnu nometnes.
Sabiedrība MĪTS izgatavo 15 veidu un 8 krāsu betona bruģakmeni, ceļu un ietvju apmales, betona pakāpienus.


