Tukuma muzejs
- Harmonijas iela 7, Tukums, Tukuma novads, Latvija, LV-3101
- (+371) 63182392
- (+371) 27843190
- (+371) 63182393
- tukmuz@apollo.lv
- tukumamuzejs.lv
- Waze
- Google maps
Etnogrāfijas izstādes (Izstādes, Ekspozīcijas)
Statistics :
Product viewed: 5132
View in catalog : Izstādes, Ekspozīcijas
Products, services, keywords
- Mākslas muzejs Tukumā (Museums)
- Izstādes, Ekspozīcijas
- Vēstures izstādes (Izstādes, Ekspozīcijas)
- Mākslas izstādes (Izstādes, Ekspozīcijas)
- Etnogrāfijas izstādes (Izstādes, Ekspozīcijas)
- Organizing exhibitions
- Museum expositions
- Exhibitions halls
- Muzeja pedagoģiskās programmas
- Creative workshops
- Izglītojošas programmas (Izglītības programmas)
- Tālākizglītības kursi (Continuing education)
- Premises leasing
- Halls for conference and seminars
- Weddings
- Excursions
- Excursions for schoolchildren
- Pasākumu programmas
- Organisationof events
- Souvenirs
- Concerts
- Rural tourism
- Lietišķās mākslas meistaru darinājumi (Applied arts )
- Estates
- Cestles
- Parks
- Bread baking
- Pasaku muzejs Džūkstē (Museums)
- Audēju darbnīca Tukumā (Creative workshops)
- Muzejs bērniem (Museums)
- Leonīds Āriņš (Painters)
- Ernests Birznieks - Upītis (Painters)

The Rakari complex consists of a guest house with 8 rooms, a holiday home with 5 rooms, a restaurant with an outdoor terrace and 16 well-equipped semi-detached houses. Sauna, conference rooms. Sea -400 m, Via Baltica - 900 m.
Elektriskās apsildes sistēmas, izveidotas piemērojot apsildes kabeļus, kas pateicoties viņu universalitātei atrod plašu pielietojumu visdažādākās jomās. Veikals "SILTA MĀJA" piedāvā kompānijas A.RAK Wärmetechnik GmbH (Vācija) apsildāmos kabeļus.
Exhibition visit. Participation. Ceramic souvenirs.
Šeit Jūs sagaidīs un laipni apkalpos saimniecītes, piedāvās un ieteiks pusdienas pēc individuālās gaumes. Kantes krogs klāj galdus arī svinībām un kāzām, kā arī tā būs laba vieta darījumu pusdienām.
Viesu nams Burtnieki atrodas apmēram 120 km no Rīgas un 25 km no Valmieras, teikām apvītā Burtnieka ezera krastā. Piedāvājam atpūtu no pilsētas kņadas un trokšņiem, izbaudot klusumu mūsu nelielajā parciņā.

Viesnīcas Astor Rīga Hotel centrālā atrašānās vieta ir ideāli piemērota kā biznesa ceļotājiem, tā arī tūristiem. Vecrīga un Rīgas centrs, kā arī vispopulārākas apskates vietas, atrodas tikai dažu minūšu gājienā no viesnīcas.
Rooms for celebrations, rooms for conferences, seminars, a hotel, bathhouses, jacuzzi, active rest and children campsites.
New and used tractors from Japan. Trailers, plows, cutter, tractor servicing and warranty repairs. MITSUBISHI, FOTON, KUBOTA, ISEKI, MURATORO, YANMAR.
Kampas. Each person wants to have comfortable, natural and strong furniture.


