Inčukalna strops, viesu māja

Incis (Viesu mājas)

Laipni lūgti! Mēs Jums piedāvājam iespēju aizmirst ierastās ikdienas rūpes un ļauties svētkiem. Ja Jūs esat nolēmis organizēt: - svētkus ģimenes lokā – dzimšanas dienas, izlaidumus, banketus, kāzas u.c.; - uzņēmuma pasākumus – dzimšanas dienas, veiksmīgus darījumus, seminārus; - vēlaties pavadīt neaizmirstamu nedēļas nogali kopā ar jaukiem cilvēkiem ārpus pilsētas tad šis piedāvājums ir domāts tieši Jums. Piedāvājumā ir viesu māja atpūtai un semināriem līdz 20 personām ar jaukiem numuriņiem viesu izguldīšanai līdz pat 37 personām. Viesu nams "Inčukalns Strops" atrodas Inčukalnā, 35 kilometrus no Rīgas un 15 km no Siguldas. Svinību telpas *20 cilvēki Gultas vietas - gultas (3 istabiņas) *6 cilvēki Gultas vietas - matrači (4 istabiņas) *37 cilvēki Dušas 2 Labierīcības 4 Viesu mājas „Incis” izcenojumi: Zāle – svētkiem, viesībām un banketiem = 50 Ls vai 10 Ls stundā (cenā iekļauts mūzikas centrs, TV kā arī regulējamas gaismas un izeja uz terasi). Viesu izguldīšana – – divvietīgie numuriņi = 14 Ls – guļvietas uz matračiem = 5 Ls (1 personai) Viesu nama komplekss zāle + numuriņi 20 personām no 18 °° - 12°° = 160 Ls P.O.T.C. 15% atlaide viesu nama kompleksam (izņemot decembrī, kad atlaide netiek piedāvāta).
Pieejams :
Šādu vietu skaits : 1
Viesu mājasViesu mājasViesu mājasViesu mājasViesu mājasViesu mājasViesu mājasViesu mājasViesu mājas


Statistika :
Produkts apskatīts: 22798
Skatīt arī katalogā : Viesu mājas

Produkti, pakalpojumi, atslēgvārdi, nozares
Ortija SIA
Ortija SIAZiedu salons, floristu pakalpojumi. Pasākumu un telpu noformēšana. Ziedu pušķu piegāde visā pasaulē.
Pils, viesu nams un kafejnīca
Pils, viesu nams un kafejnīcaGaršīga maltīte par pieņemamām cenām, banketi un viesību galdi, īsta latviešu pirts.
Višķezers, atpūtas vieta
Višķezers, atpūtas vietaAtpūtas vieta "Višķezers" atrodas bijušajā pilskalnā, kura pakājē ir Višķu ezers ar saviem paugurainajiem krastiem! Viesu atpūtai tiek piedāvāti izbraucieni ar laivām, katamarāniem un velosipēdiem. Ir vieta peldēšanai, sporta laukums, forši lomi makšķerniekiem!
Sumbrs, kafejnīca - motelis
Sumbrs, kafejnīca - motelisKafejnīca - motelis, ēdiena pasūtīšana ceļā, iespējams klāt galdus līdz 50 cilvēkiem.
Lauvas Tūrs Transports, SIA
Lauvas Tūrs Transports, SIAUzņēmums lauvastūrs piedāvā nomai ne tik vien mikroautobusus un autobusus, bet arī vieglās automašīnas un piekabes.
AGUZ, SIA
AGUZ, SIARiekstu sviests ir kas vairāk nekā deserts ... Kāri ēd pie tases kafijas vai tējas, iejauc iecienītākajās brokastu putrās!Uzsmērē uz augļiem – āboliem vai bumbieriem, banāniem, ananasiem vai zemenēm – vai pat uz dienišķās baltmaizes vai rīsu krekera un baudi to!
Muduri, SIA, darbnīca
Muduri, SIA, darbnīcaEtnogrāfisko tērpu gatavošana, šūšana un izšūšana kolektīviem un individuāliem pasūtītājiem. Tekstilizstrādājumi.
Jāņa Jaunsudrabiņa muzejs Riekstiņi
Jāņa Jaunsudrabiņa muzejs RiekstiņiPamatekspozīcija iepazīstina ar Jaunsudrabiņa dzīvi un daiļradi – te skatāmas viņa grāmatas, gleznas, fotogrāfijas, personīgās lietas(arī no Vācijas) u.c., bet 19.-20.gs.sākuma sadzīves priekšmeti, kas iegūti Neretas pagasta un tuvākās apkārtnes viensētās, dod ieskatu tā laika sadzīvei lauku sētā.
Sers, karnevāla tērpu noma
Sers, karnevāla tērpu nomaPlašā izvēlē piedāvājam karnevāla tērpus gan bērniem, gan pieaugušajiem (tērpi, kostīmi, maskas, tērpu atribūti, parūkas).
Dižāpas, kempings
Dižāpas, kempingsAtpūta pie Usmas ezera, piecvietīga mājiņa, čigānu pirts, telšu vietas, piknika vietas, laivu noma.
Visi banneri
Visa veida urbumiimprovement.jpgveipro.jpgRundāles dzirnavasfinlat.webpTuraidas muzejrezervātsIzglītības ceļvedisBaneru reklāma