Mākslas darbnīca Antīks

Apraksts

Mākslas darbnīca Antīks izveidojusies 2001. gadā vienā no senākajām Tukuma ēkām.Sākotnēji šeit bijis lūgšanu nams un arī patreiz namu ieskauj trīs konfesiju reliģiskās celtnes pašā Tukuma sirdī. Šobrīd šeit dzīvo un strādā divi mākslinieki Ingemāra un Leons, kuri vada mēbeļu restaurācijas un glezniecības darbnīcas.

Leons Čivlis restaurācijas darbu aizsācis darbojoties kā ādas apstrādes mākslinieks pēc Rīgas Poligrāfijas vidusskolas beigšanas. Studijas Igaunijas mākslas institūta metāla dizaina nodaļā, devušas pieredzi rotu izgatavošanā un metāla dizaina priekšmetu restaurācijā. Piedalījies Dagdas baznīcas vitrāžu restaurācijā, Krāslavas baznīcas un Maltas baznīcas koka interjera restaurācijā. Aktīvu izstāžu darbību mākslinieks aizsāk 2000.gadā Rīgas galerijā "M6", kur parāda ādā ievilktas pudeles un metāla dizaina priekšmetus. Restaurētas mēbeles tika izstādītas 2004.gadā Tukuma mākslas galerijā "Durvis". Mākslinieks sadarbojas ar Jaunpils muzeju. 2005.gadā darbnīca prezentējas arī izstādē "Māja un dzīvoklis" Rīgā,Ķīpsalas izstāžu zālē. Šobrīd darbnīcā var pasūtīt restaurāciju un remontu mēbelēm, kas gatavotas pirms 1950.gada, mēbeļu apgleznošanu un jaunu mēbeļu izgatavošanu ar antīkām detaļām.

Gleznotāja Ingemāra Treija ir gleznošanas un kompozīcijas skolotāja Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skolā, vada gleznošanas studiju Tukumā , veic glezniecības pasūtījumus un radoši strādā. Gleznotājas Mātestēvs Fricis Zandbergs bijis gleznotājs. Māsas: Linda Treija - gleznotāja, Juta Treija - tekstilmāksliniece. Beigusi JRRMV (1980), LVMA Monumentālās glezn. nod. (1990); diplomd. - "Viļņi" (vad. I. Zariņš). Izstādēs piedalās kopš 1985. Mākslinieku savienības biedre kopš 1992. Personālizstāde "Atspulgi" Aizrobežu Mākslas muzejā Rīgā (1998). Nozīmīgākās grupu izst.,: "Daugavas mezgli zīdā un audeklā" Jelgavā, Tukumā, Dolē, Valkā (1994, kopā ar L. un J. Treiju), 1999, "Ūdens - karstie avoti, aukstais malks",Rīgā( kopā ar L. un J. Treiju, L. Čivli). Gleznojusi figurālas un abstraktas kompozīcijas, izmantojot eļļas tehniku ("Ieelpojiet", "Saules apmirdzētie", "Ilūzijas", visas 1998). Tušas zīmējumos atveidojusi alegoriskus pilsētas tēlus. Zīmējumu izstāde "Madonna?" 2003. I. Putniņas galerijā Rīgā. Darbojusies monumentālajā glezniecībā (Rīgā - iekšpagalma gleznojums "Viduslaiku Rīga" un interjers restorānā "Livonija" Meistaru ielā 21; sienas gleznojums foajē (Lāčplēša ielā 1, a/s "Retro Print" Mūkusalas ielā 1). 2008.gadā personālizstāde „Uz jumta kores” Tukuma mākslas muzejā. Darbnīcā var pasūtīt gleznas, tušas zīmējumus un grāmatu ilustrācijas, Apgleznotas mēbeles, Apgūt glezniecības pamatus mākslas studijā. Pasūtīt interjera dizainu, Skatlogu noformēšanu; Apgleznotus zīdus un mākslas priekšmetus.2016.gadā izveidojas studija  "'Krāsmute"" , kurā gleznošanu apgūst vai papildina savu meistarību Rīdzinieki.pēdējās izstādes-2014.gadā- Jūrmalas pilsētas muzejā "" Saules meitas ""; Galerijā Durvis, Tukumā 2017.gadā " Jo dziļāk mežā, jo vairāk koku".

Galerija
Produkti, pakalpojumi, atslēgvārdi, nozares
Karte
Statistika:
Pilnībā apskatīts : 87102
Meklēšnas rezultātos parādīts : 483478
Apbedīšanas birojs Atvadas, SIA
Apbedīšanas birojs Atvadas, SIAProfesionāla bēru organizēšana Talsos, Talsu un Tukuma novadā. Pilna servisa apbedīšanas pakalpojumi: transportēšana, diennakts morgs, kremācija, zārki un kapu labiekārtošana. Mēs parūpēsimies par visu nepieciešamo šajā smagajā brīdī.
Veselīgais smaids, ģimenes zobārstniecības klīnika
Veselīgais smaids, ģimenes zobārstniecības klīnikaZobārstniecība "Veselīgais smaids" Juglā, Rīgā, sniedz profesionālus zobārsta pakalpojumus bērniem un pieaugušajiem. Zobu labošana, higiēna, ķirurģija un protezēšana. Piesakies vizītei tiešsaistē vai pa tālruni!
Zelta Apelsīna apartamenti
Zelta Apelsīna apartamentiĻaujieties romantiskai atpūtai Kuldīgas vecpilsētas sirdī, tieši blakus pils dārzam. Sāciet rītus ar kafiju uz terases, baudot brīnišķīgo skatu uz Ventas rumbu. Viesu ērtībām pieejama virtuve, bezmaksas internets un autostāvvieta. Mīļi gaidīti arī jūsu mājdzīvnieki.
Rāznas stāvkrasti, viesu māja
Rāznas stāvkrasti, viesu mājaBrīvdienu māja Rāznas Stāvkrasti. Ģimeņu numuri aprīkoti ar WC, dušu, virtuvi, kamīnu. Lauku pirts, banketu zāle, telšu vietas.
Rakari, viesu nams, krogs, kempings
Rakari, viesu nams, krogs, kempingsKomplekss Rakari sastāv no viesu nama ar 8 numuriem, brīvdienu mājas ar 5 numuriņiem, restorāna  ar āra terasi un 16 labiekārtotām dvīņu mājām. Pirts, telpas konferencēm. Jūra -400 m, Via Baltica - 900 m.
Ergoss, SIA, būvmateriālu tirdzniecība
Ergoss, SIA, būvmateriālu tirdzniecībaErgoss. Koksnes plātņes - saplāksnis, mēbeļu plātnes, OSB plātnes. Dažādu finieru veidu zāģēšana. Mēbeles pēc pasūtījuma.
Big Ben, nocenota sadzīves tehnika
Big Ben, nocenota sadzīves tehnikaLielāka daļa preču, ko mēs piedāvājam, ir nocenotas (graded). Daudzas no precēm, ko mēs pārdodam, ir jaunas. Garantijas serviss, bezmaksas piegāde.
Projekcijas dizains, SIA, Interjera un dizaina salons
Projekcijas dizains, SIA, Interjera un dizaina salonsVirtuves, biroju, dzīvojamo istabu, guļamistabu mēbeles, tirdzniecība. Mēbeļu projekti, mēbeles pēc pasūtījuma. Bīdāmās durvis, gaismas ķermeņi.
R. A. Kaspari, celtniecības un remonta darbi
R. A. Kaspari, celtniecības un remonta darbiR.A. KASPARI - No idejas līdz atslēgai! Darbojas vispārējās celtniecības un inženiertīklu izbūves jomā. Firmā strādājošie speciālisti ir profesionāļi savā nozarē.
Ķoņu dzirnavas, viesu nams
Ķoņu dzirnavas, viesu namsVieta Latvijā, kur maļ graudus, vērpj vilnu, šuj segas un spilvenus, pildītus ar aitu vilnu. Aktīvās atpūtas pasākumi, kāzas, ekskursijas, nakšņošana viesu namā, pirts un garšīga maltīte.
Visi banneri
veipro.jpgfinlat.webplicisi_atputas_komplekss.jpgIzglītības ceļvedisBaneru reklāma