Mežmaļi, galdniecība

Apraksts
Koks - cilvēka organismam draudzīga, nealerģiska dzīvās dabas sastāvdaļa; ideāls materiāls, kas ļauj izgatavot tieši Jūsu vēlmēm atbilstošas formas logus, izmantojot visdažādākos dekoratīvos elementus un pieskaņojoties jebkuram arhitektūras stilam. Neierobežota krāsu toņu izvēle ļauj koka logus un durvis pieskaņot vienlaikus gan iekštelpu interjeram, gan ēkas fasādei un citiem ainavas elementiem. Koka logi un durvis vairos Jūsu nama mājīgumu!!! Galdniecība Mežmaļi ir izveidota 1996.gadā. Sākotnēji izpildījām dažādus galdniecības darbus, bet, laikam ejot, esam specializējušies uz koka logu un durvju izgatavošanu. Mūsu darba organizācija ļauj realizēt katra klienta specifiskās vēlmes. Pieaugošā konkurence un klientu vēlmju spektra paplašināšanās nemitīgi liek mums pilnveidot ražošanas tehnoloģiju un meklēt arvien jaunus mūsdienīgus risinājumus. Strādājam ar vietējas izcelsmes materiāliem: priedi, bērzu, osi un ozolu. Uzskatām, ka labākā reklāma mūsu izgatavotajiem logiem un durvīm ir apmierināti klienti, tādēļ rūpīgi sekojam izstrādājumu kvalitātei un atrunātajiem termiņiem.
Galerija
Produkti, pakalpojumi, atslēgvārdi, nozares
Karte
Statistika:
Pilnībā apskatīts : 57688
Meklēšnas rezultātos parādīts : 1088270
Zelta Apelsīna apartamenti
Zelta Apelsīna apartamentiĻaujieties romantiskai atpūtai Kuldīgas vecpilsētas sirdī, tieši blakus pils dārzam. Sāciet rītus ar kafiju uz terases, baudot brīnišķīgo skatu uz Ventas rumbu. Viesu ērtībām pieejama virtuve, bezmaksas internets un autostāvvieta. Mīļi gaidīti arī jūsu mājdzīvnieki.
Rāznas stāvkrasti, viesu māja
Rāznas stāvkrasti, viesu mājaBrīvdienu māja Rāznas Stāvkrasti. Ģimeņu numuri aprīkoti ar WC, dušu, virtuvi, kamīnu. Lauku pirts, banketu zāle, telšu vietas.
Vonadziņi, atpūtas komplekss
Vonadziņi, atpūtas komplekssAtpūtas komplekss Vonadziņi. Divas viesu mājas, pirts, baseins, telpas semināriem, restorāns. Atpūta pie Ludza ezera, makšķerēšana, laivu un katamaranu noma.
Rakari, viesu nams, krogs, kempings
Rakari, viesu nams, krogs, kempingsKomplekss Rakari sastāv no viesu nama ar 8 numuriem, brīvdienu mājas ar 5 numuriņiem, restorāna  ar āra terasi un 16 labiekārtotām dvīņu mājām. Pirts, telpas konferencēm. Jūra -400 m, Via Baltica - 900 m.
Ventaskrasti, viesu nams, krogs, kempings
Ventaskrasti, viesu nams, krogs, kempingsAptūtas komplekss Ventas upes krastā. 8 labiekārtotas kempinga mājiņas, liels viesu nams ar krogu, svinību un semināru telpām.
ASTRA TŪRE, ceļojumu birojs
ASTRA TŪRE, ceļojumu birojsAvioKase.lv. Aviobiļetes, avio biļešu kases, rezervācija, pārdošana. Viesnīcu rezervēšana. Čarterlidojumi. Autobusu biļetes. Automašīnu noma.
Mucenieki, lauku māja
Mucenieki, lauku mājaLauku māja Mucenieki atrodas Abavas senlejā,klusā meža ielokā. Plašs pagalms un dīķis. Atsevišķā ēkā pirts ar kamīnzāli un karaoke.
Campo, ūdenstūrisms
Campo, ūdenstūrismsCampo. Viss par laivošanu. Ūdens tūrisma maršruti, inventārs, noma, tirdzniecība. Kajali, kanoe, smailītes. Airēšanas skola.
Krauklīši, viesu nams
Krauklīši, viesu namsKrauklīši ir moderna guļbūve ar lielu terasi, mākslīgā dīķa krastā. Viesu namā ir Tv/Sat, karaoke, bārs, virtuve, kamīns, plaša telpa dejām un banketiem.
Skaistkrasti, pirts
Skaistkrasti, pirtsViesu nams Tīnūžos. Bezmaksas WiFi. Pirts un apkurināms kubls. Pilnībā aprīkota virtuvīte, dažās naktsmītnēs ir plakanā ekrāna televizors ar satelīta kanāliem un DVD.  Izjādss ar zirgiem un makšķerēšana.
Visi banneri
finlat.webplicisi_atputas_komplekss.jpgIzglītības ceļvedisBaneru reklāma