Описание

Esmu pirtniece un pirtsslotu meistare.


 


Pirts ir ieņēmusi nozīmīgu vietu manā dzīvē, un man liels prieks, ka ar pirts palīdzību varu sagādāt daudz jaukus, patīkamus un veselīgus brīžus arī citiem cilvēkiem. Jo uz pirti mēs ejam ne tikai, lai attīrītos fiziski, nostiprinātu savu veselību, bet arī attīrītos garīgi, parunātos ar dieviņu, sakārtotu savu iekšējo emocionālo un garīgo pasauli.


 


2011. gadā saņēmu diplomu par iegūto profesionālo kvalifikāciju „Pirtnieks” šobrīd vienīgajā akreditējajā pirts izglītības iestādē „Pirts skola”, 2010. gadā saņēmu sertifikātu par apgūto Ziedoņa Kārkliņa teorētiski – praktisko nodarbību ciklu „Pirts zinības”. Šogad manas prasmes ir novērtētas ar 1.vietu Latvijas Pirtnieku meistarības sacensībās. Esmu uzvarējusi vairākos pirtsslotu siešanas konkursos - 2010. un 2011. gadā pirtnieku seminārā Jaunieviņās vairākās kategorijās - Klasiskā pirtsslota, Maģiskā pirtsslota un Dullā pirtsslota. 2011. gadā Lietuvas pirts svētkos saņēmu 1. vietu kategorijā „Oriģinālākā pirts slota”.


 


Pirtī piedāvāju pirts procedūras veselības nostiprināšanai, relaksējošu pirts rituālu, kā arī pirts rituālus īpašos gadījumos - Saulgriežu pirtiņas (iekļaujot meditācijas), dzimšanas dienas pirts rituālu (arī ar meditāciju) un attīrošus pirts rituālus pirms cilvēkam svarīgiem notikumiem viņa dzīvē - piemēram-kāzas vai kāds būtisks moments viņa garīgās attīstības ceļā vai cits, pirms kura cilvēks vēlas attīrīties un sakārtot domas.


 


Pirtī izmantoju ļoti daudz dažādu slotiņu - gan koku, gan augu - klasiskās, attīrošās, skujkoku, smaržīgās, muzikālās, relaksējošās un maigu sajūtu radošās pirtsslotas. Kopumā vienā pirts rituālā saņemam spēku no apmēram 10-27 slotiņām.


 


Pirts rituāls sākas ar iesildīšanos, tai seko ķermeņa attīrīšana ar pirts skrubi, kuru gatavoju pati ar dažādu augu piedevām, iespējams arī izmantot mālus vai dūņas, un attīrošais pēriens ar apses slotām (apsīte palīdz noņemt no cilvēka visu viņam lieko un nevajadzīgo). Tam seko  spēcinošais pēriens ar stiprajām slotām. Iespējams arī vibrāciju pēriens ar bambusa vai kārklu klūdziņām. Ļoti patīkami ir iegrimt meditācijā zem slotiņu paklāja. Un nobeigumā dažādas maskas no dabīgiem augļiem vai ogām, vai citiem dabīgiem produktiem, un medus. Un maigās relaksējošās slotiņas. Ja nepieciešams īpašs spēks, tad lieku lietā deviņu vai trejdeviņu augu slotas.


 


Lai pastiprinātu pirts rituālo darbību spēku, dziedu pirtī tautasdziesmas - dieva,saules un spēka tautasdziesmas. Pēc vajadzības izmantoju Seno Baltu zīmju enerģētiskās sistēmas prakses un reiki prakses.


 


Savu iekšējo tieksmi darboties floristikā pašlaik aizpildu, sienot un veidojot dazādas pirtsslotas - gan savām vajadzībām, gan pēc pasūtījuma - dažādu koku un augu slotiņas, smaržīgās, muzikālās, relaksējošās, deviņu vai trejdeviņu augu slotas, kārklu klūdziņu slotas - pēc jums ērtiem un atbilstošiem izmēriem, vajadzībām un gaumes.


 


Manus pirtnieces pakalpojumus iespējams saņemt Jūsu pirtiņā, vai kādā citā Jums zināmā pirtiņā, vai arī noīrēt pirtiņu Mārupē.

Галерея
Продукты, услуги, ключевые слова
Статистика:
Полнастю просмотрен : 51796
Показан в результатах поиска : 126055
LaPizza, SIA, пиццерия - кафе
LaPizza, SIA, пиццерия - кафеItāļu picas Latgaliešu gaumē! Vienmēr svaiga un garda produkcija. Jauka, mierīga atmosfēra. Laipni gaidīts ikviens viesis.
Ainažu Jūrskolas muzejs
Ainažu Jūrskolas muzejsAinažu jūrskolas muzejs ir piemiņas vieta šai pirmajai latviešu profesionālajai jūrskolai un tās absolventiem - latviešu un igauņu kapteiņiem un stūrmaņiem.
Mencendorfa nams, rīdzenieku māja-muzejs
Mencendorfa nams, rīdzenieku māja-muzejsMencendorfa nams – Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja filiāle – ar savu 17.-18. gs. mājokļa noskaņu ir vienīgais šāda tipa muzejs Baltijā un apmeklētājiem atvērts kopš 1992. gada 18. maija. Ekspozīcija iekārtota 1695. gadā celtā namā, kurš līdz pat 1939. gadam bija dzīvojamais nams ar veikalu un noliktavu stāviem.
Vegetarian foods, продукты питания
Vegetarian foods, продукты питанияVegetarian FOODS - labvēlīgie saldumi. Kūkas bez konservantiem, nesatur olas, nesatur produktus iegūtus vardarbības ceļā pret dzīvniekiem.
Priedes māja, гостевой дом
Priedes māja, гостевой домViesnīca Helmi atrodas pašā Ainažu centrā, 500m attālumā no jūras. Kafejnīca, bārs un banketu zāle ar 25 vietām
Bruņinieku muiža, гостевой дом
Bruņinieku muiža, гостевой домГостевой дом Mednieku pirts. В просторном банкетном зале можете отпраздновать свою свадьбу, юбилей, день рождения или другие семейные торжеств
Zvejnieki 2000, SIA, база отдыха
Zvejnieki 2000, SIA, база отдыхаКаждый из наших четырёх коттеджей рассчитан на 6 человек и оснащен электрическими обогревательными батареями, баня с душистым веником, уютный каминный зал, послужит торжествам,прогулкина лодке по озеру.
ZEBRA MOVERS LATVIJA, перевозка
ZEBRA MOVERS LATVIJA, перевозкаZebra Cargo, Переезд, Перевозка вещей, Перемещение офисов, Перенос офиса, Перевозка офисов, Сервис по переезду.Услуги погрузчиков, Услуги перемещения, Перевозка личных вещей.Перевозка, Услуги переездов, Сервис по перемещению, перемещение и упаковка вещей, услуги склада, транспортировка и страхование предметов искусства.
Līva***, гостиница
Līva***, гостиницаГостиница Līva в самом центре Лиепаи. Ресторан Upe вам богатый завтрак у шведского стола, бизнес ленчи и романтические ужины.
Ērgļi, кемпинг
Ērgļi, кемпингКемпинг Эргли находится на красивом месте на расстоянии 12км от Лиепаи. Вам предлагается возможность отдохнуть на ухоженной местности, тут же недалеко находится море с чудным пляжем Бернату и сосновым лесом.
Visi banneri
licisi_atputas_komplekss.jpgTuraidas muzejrezervātsfinlat.webpIzglītības ceļvedisBaneru reklāma