Gravtex, SIA
- Klusā Vipinga 1, Vipinga, Griškānu pagasts, Rēzeknes novads, Latvija, LV-4641
- info@gravtex.eu
- www.gravtex.eu
- (+371) 29463376
- (+371) 25722789 - Ofiss
- Youtube
- WhatsApp - Gravtex Ltd
- Tiktok
- Waze
- Google maps
- Juridiskais nosaukums : Gravtex, SIAReģistrācijas numurs : 42403030693Juridiskā adrese : Gravtex SIA
Vārtu montāža
Statistika :
Produkts apskatīts: 4534
Skatīt arī katalogā : Vārtu montāža
Produkti, pakalpojumi, atslēgvārdi, nozares
- Kokapstrāde
- Žogi, sētas, pasētas un vārti
- Žogi, sētas
- Koka žogi un sētas
- Žogi dārziem
- Industriālie žogi
- Lauksaimniecības žogi
- Dekoratīvie žogi
- Žogi privātmājām
- Žogi vasarnīcām
- Nestandarta žogi
- Sekciju žogi
- Žogu ražošana, izgatavošana
- Žogu tirdzniecība
- Dekoratīvo žogu ražosana
- Paneļu žogi
- Vārti
- Garāžu vārti
- Nestandarta vārti
- Mazie sētas vārtiņi (Vārti)
- Vārtu montāža
- Vārtu izgatavošana
- Sekciju vārti
- Nožogojumi
- Dārza nožogojumi
- Koka apdares dēļi
- Fasādes paneļi
- Koka paneļi
- Dekoratīvie sienu paneļi
- Piekaramo griestu dekoratīvie paneļi
- Balkonu dekoratīvie paneļi
- Radiatoru dekoratīvie paneļi
- Stabi un stabiņi
- Koka stabi
- Nožogojošas barjeras
- Durvis un logi
- Durvju un logu aplodas (kleidas)
- Kokapstrāde
- Guļbūves
- Kokgriezumi
- Dārza mājas un mājiņas
- Pirtis
- Saliekamās mājas
- Nojumes, lapenes, teltis
- Izstrādājumi no saplākšņa
- Koka rāmji
- Koka līstes
- Mēbeles
- Malkas nojumes un šķūnīši
- Rotaļlietas
- Suvenīri
- CNC kokapstrāde (Kokapstrāde)
- Interjera elementi
- Eksterjera elementi no koka
- Koka apdares dēļi
- Koka restes un režģi

Ļaujieties romantiskai atpūtai Kuldīgas vecpilsētas sirdī, tieši blakus pils dārzam. Sāciet rītus ar kafiju uz terases, baudot brīnišķīgo skatu uz Ventas rumbu. Viesu ērtībām pieejama virtuve, bezmaksas internets un autostāvvieta. Mīļi gaidīti arī jūsu mājdzīvnieki.
Brīvdienu māja Rāznas Stāvkrasti. Ģimeņu numuri aprīkoti ar WC, dušu, virtuvi, kamīnu. Lauku pirts, banketu zāle, telšu vietas.
Atpūtas komplekss Vonadziņi. Divas viesu mājas, pirts, baseins, telpas semināriem, restorāns. Atpūta pie Ludza ezera, makšķerēšana, laivu un katamaranu noma.
Komplekss Rakari sastāv no viesu nama ar 8 numuriem, brīvdienu mājas ar 5 numuriņiem, restorāna ar āra terasi un 16 labiekārtotām dvīņu mājām. Pirts, telpas konferencēm. Jūra -400 m, Via Baltica - 900 m.
Latroof Ltd. Jumta segumu materiāli, matāldakstiņi, profilētās loksnes jumtam un sienām. Bitumena dakstiņa jumti, polimēr-bitumenu ruļļu materiāli.
Viesu nams Meļķerti atrodas pāris kilometru attālumā no Kandavas un piedāvā lieliskas telpas dažādu svinību organizēšanai. Klusums, pirts, baseins, naktsmītnes.
Geolite. Ģeoloģiskā un ģeotehniskā izpēte.
Inženiertehnisko pētījumu komplekss, ko izmanto būvju projektēšanā.
Mūsu uzņēmumam ir liela pieredze sētu un žogu izstrādē un montāžā. Sētu un vārtu ražošana - mūsu uzņēmuma pamatvirziens. Tagad piedāvājam arī bruģēšanas darbus un Bobcat tehnikas pakalpojumus
Viesu māja Švinkates, piedāvā atpūtas zāli ar kamīnu, virtuvi, gultasvietām un pirti. Pie mājas atrodas gleznains dīķis, kurā var arī makšķerēt.
Tirgus ir vieta, kur cilvēks var izmantot dabas dotās piecas maņas, un Imantas tirgus ir vieta, kur satiekas Latvijas reģionu garšas. Apvienojot šīs garšas kopā, tirgus sniedz iespēju izbaudīt neaizstājamu garšu un sajūtu devu.


