Ānes – Mēmeles muižas parks
- Mēmele, Skaistkalnes pagasts, Bauskas novads, Latvija
- (+371) 26346250
- Waze
- Google maps
Apraksts
Ēnainu un noslēpumainu vietu pārpilns ir gleznainais Ānes – Mēmeles parks, kura varenie koki un paparžu puduri rūpīgi sargā muižas leģendas. Parks, paslēpies no cilvēku burzmas, dāvā iespēju izbaudīt netraucētu dabas un meža tuvumu. Vērīgie apmeklētāji šeit saskaitīs vairāk kā divdesmit stārķu ligzdas! Te iespējams apskatīt neparastus kokus – dižkoku kļavu un neparastas priedes, kuras augšanai par piemērotu atzinušas tieši šo parku. Garām plūstot Mēmeles upītei, katram netraucēti ir iespēja baudīt košo gadalaiku maiņu Lietuvas robežas pievārtē.
Galerija
Produkti, pakalpojumi, atslēgvārdi, nozares
Karte
Statistika:
Pilnībā apskatīts : 2557
Meklēšnas rezultātos parādīts : 31792
Pilnībā apskatīts : 2557
Meklēšnas rezultātos parādīts : 31792

Komplekss Rakari sastāv no viesu nama ar 8 numuriem , kafeijnīcas ar āra terasi un 16 labiekārtotām dvīņu mājām. Pirts, telpas konferencēm. Jūra -400 m, Via Baltica - 900 m.
AvioKase.lv. Aviobiļetes, avio biļešu kases, rezervācija, pārdošana. Viesnīcu rezervēšana. Čarterlidojumi. Autobusu biļetes. Automašīnu noma.
Keramiķis Juris Tumulkāns dzīvo un strādā Rīgā, jau 15 gadus vada VEF Kultūras pils Tautas Lietišķās mākslas studiju „Saule”, rīko un piedalās dažādās izstādēs un citos kultūras pasākumos.
Viesu nams Tīnūžos. Bezmaksas WiFi. Pirts un apkurināms kubls. Pilnībā aprīkota virtuvīte, dažās naktsmītnēs ir plakanā ekrāna televizors ar satelīta kanāliem
un DVD. Izjādss ar zirgiem un
makšķerēšana.
SIA TOODE ražo: tērauda jumtus un sienu segumus, teknes, palodzes, karnīzes, kores, kā arī citus locījumus no tērauda.
Rundāles ūdens dzirnavu muzejs dod ieskatu redzēt un saprast pagājušā gadsimta ūdensdzirnavu darbību un tās būtību. Ūdensdzirnavas izkārtojušās piecos stāvos un ļauj izsekot dzirnavu malšanas procesam - no graudiem līdz miltiem. Alus darītava, degustācijas, ūdens inventāra noma, telpas pasākumiem.
Lidums SIA.Koka produkcija dārzam un pagalmam, zāģmateriāli, apdares dēļi, liekti līmētie materiāli, zāģmateriālu žāvēšana un pārstrāde.
Campo. Viss par laivošanu. Ūdens tūrisma maršruti, inventārs, noma, tirdzniecība. Kajali, kanoe, smailītes. Airēšanas skola.
Muižnieki, kempings pie Usmas ezera. Viesu nams, pirts, telšu vietas. Atpūta pie dabas, makšķerēšana, laivu un kutera noma.
Marteks auto piedāvā plašu auto rezerves daļu un piederumu klāstu no pasaulē pazīstamākajiem ražotājiem. Mūsu auto centrā Jūs noteikti atradīsiet to, kas nepieciešams Jūsu auto.


