Iks park, biedrība

Apraksts

Vai Jūs prātojat, kurp doties ar bērniem brīvdienās vai vienkārši meklējat atpūtas vietu ģimenei ar bērniem pierīgā? Biedrība “Iks parks” piedāvā izbaudīt lauku priekus, spēlējoties un relaksējoties meža malā. Šeit iespējams nodarboties ar amatniecību, interaktīvā veidā iepazīt Latvijā augošos ārstniecības augus un to īpašības. Mūsu parks atrodas 100 metru attālumā no stacijas “Ikšķile”, piebraucamais ceļš ir asfaltēts līdz parka vārtiem un stāvlaukumam.

Piedāvājam apmeklēt divas teritorijas:

1. Ārstniecības augu brīvdabas ekspozīcija: ir izveidotas 6 dažādas ārstniecības virzienu dobes.
Ikviens var pastaigāties, atpūsties un iepazīt ārstniecības augus, kuri varētu būt vajadzīgi un piemēroti tieši viņam.

Parka teritorijā ir paredzētas vietas aktīvai atpūtai - minifutbola vieta, baskāju taciņa, „skudru taka” – stafetes trase ar dažādiem posmiem, lapene un dabas klase.

2. Lauku sētiņa ar darbnīcām un mini zoo.

Lielā nojumē vai guļbūves omulīgā kamīnzālē Jūs varēsiet izmēģināt gan latviešu tradicionālo, gan mūsdienu amatniecību. Mūsu vadībā iespējams izspēlēt dažādas spēles.

Saulainā mežmalā, ieelpojot lapegļu, skujkoku meža un pļavas smaržu, iespējams baudīt gan dabas krāšņumu, gan stiprināt saikni ar dzīvnieku valsts pārstāvjiem.

“Iks parka” lauku sētiņā mūsu meistari ikvienam interesentam piedāvā praktiskas nodarbības ar iespēju iepriecināt sevi ar paša radītiem suvenīriem. Iepriekšējas iemaņas nav nepieciešamas. Tiek piedāvātas šādas radošās darbnīcas:

  • Augu deķu aušana – izmantojot mūsu izaudzētos ārstniecības augus un citus dabas materiālus, katrs pats var noaust un paņemt līdzi savu augu deķīti vai dekoru, izgatavot zāļu pirtu paklājus. Iespējams arī iegādāties un pasūtīt mūsu veidotus darbus.
  • Rotu kalšana - vērojot meistara darbu, iespējams sekot vara un misiņa rotu izgatavošanas procesam. Apmeklētāji, izmantojot vēsturiskus instrumentus, arī paši var izbaudīt amatniecības prieku, izgatavojot sev suvenīru.
  • Ziepju vārīšana - ziepju izgatavošana no ziepjumasas. Pamatmasa veidota no ārstniecības augiem, izmantojot unikālu tehnoloģiju, kuras ietekmē tiek saglabātas augu īpašības. Izgatavoto produkciju Jūs varēsiet paņemt piemiņai.
  • Miltu malšana - izmantojot seno laiku rokas dzirnavas, apmeklētāji paši var mēģināt iegūt miltus no graudiem.

Katra darbiņa cena - 2 - 4 EUR. Radošajās darbnīcās iespējams pavadīt no 1 līdz 4 stundām. Kopā ar ekskursiju ārstniecības augu brīvdabas ekspozīcijā - līdz 5 stundām.

Pie mums var kopīgi pastrādāt un atpūsties gan mazās, gan lielākās grupiņās. Mēs uzņemam bērnu, skolēnu un pieaugušo grupas no 10 - 40 personām. Ekskursijas un nodarbības tiek vadītas latviešu, angļu un krievu valodās. Ekskursijas dalībniekiem piedāvājam piknika vietu.

Ievērojot Jūsu vēlmes, saimnieki izstrādās tieši Jums piemērotu programmu.

Piedāvājam īpašas programmas: Atpūta laukos”ar nakšņošanas iespējam.

Jums ir iespēja arī pastaigāties pa Zilajiem kalniem – viens no dabas parka slēpošanas trases posmiem sākas pie “Iks parks” biedrības saimniecības.

Galerija
Produkti, pakalpojumi, atslēgvārdi, nozares
Karte
Statistika:
Pilnībā apskatīts : 24878
Meklēšnas rezultātos parādīts : 414445
Rakari, viesu nams, krogs, kempings
Rakari, viesu nams, krogs, kempingsKomplekss Rakari sastāv no viesu nama ar 8 numuriem, brīvdienu mājas ar 5 numuriņiem, restorāna  ar āra terasi un 16 labiekārtotām dvīņu mājām. Pirts, telpas konferencēm. Jūra -400 m, Via Baltica - 900 m.
Zemeņu krastiņi, lauku māja
Zemeņu krastiņi, lauku mājaZemeņu Krastiņi. Lauku māja Ilzas-Geraņimovas ezera krastā. Naktsmājas, pirts rituāls, peldvietas, makšķerēšana, inventāra noma.
Vilciņi, pirts
Vilciņi, pirtsViesu nams ''Vilciņi'' piedāvā vietu,kur rīkot saviesīgus pasākumus vai vienkārši labi pavadīt laiku. Piedāvājam zāli ar galdiem līdz 50 cilvēkiem,[ir iespēja pasūtīt galdu], iekārtotu virtuvi ar visiem nepieciešajamiem traukiem, kamīnzāli, pirti un 6vietīgo džakūzi.Piedāvājam florista pakalpojumus viesu nama izdekorēšanai.Viesu namā ir TV, mūzika.Ārpus viesu nama labi pavadīsiet laiku,atpūšoties apkurināmā ūdens baļļā.Spēlējot volejbolu, futbolu, peldoties dīķī vai gūstot asas izjūtas braucot ar kvadracikliem, kurus iespējams noīrēt.Ir vieta,kur izvietot teltis.
Sutras Z/S, lauku māja
Sutras Z/S, lauku mājaZ/S SUTRAS piedāvā atpūtu lauku viensētā ar pirti: atpūtu pie āra kamīna un ugunskura, sporta spēles, bērnu izklaidi un svinēt jubilejas.
Alturs, IK, Rīgas filiāle, autobusu noma
Alturs, IK, Rīgas filiāle, autobusu nomaUzņēmums Alturs IK autobusu nomas un pasažieru pārvadājumu jomā darbojas jau vairāk kā 10 gadus. Mūsu rīcībā ir vadītāji, kas ir uzkrājuši pieredzi daudzos braucienos pa Latviju, Eiropu, Krieviju un citām valstīm.
Kandava, viesnīca
Kandava, viesnīcaLaipni lūdzam jaunajā kafejnīcā Kandava, kura atrodas Kandavas vecpilsētas daļā, ar izsmalcinātu un reizē mājīgu gaisotni. Piedāvājam 10 labiekārtotus numuriņus, banketu un konferenču zāli, pirti ar džakuzi.
Ventaskrasti, viesu nams, krogs, kempings
Ventaskrasti, viesu nams, krogs, kempingsAptūtas komplekss Ventas upes krastā. 8 labiekārtotas kempinga mājiņas, liels viesu nams ar krogu, svinību un semināru telpām.
ASTRA TŪRE, ceļojumu birojs
ASTRA TŪRE, ceļojumu birojsAvioKase.lv. Aviobiļetes, avio biļešu kases, rezervācija, pārdošana. Viesnīcu rezervēšana. Čarterlidojumi. Autobusu biļetes. Automašīnu noma.
Juris Tumulkāns
Juris TumulkānsKeramiķis Juris Tumulkāns dzīvo un strādā Rīgā, jau 15 gadus vada VEF Kultūras pils Tautas Lietišķās mākslas studiju „Saule”, rīko un piedalās dažādās izstādēs un citos kultūras pasākumos.
Skaistkrasti, pirts
Skaistkrasti, pirtsViesu nams Tīnūžos. Bezmaksas WiFi. Pirts un apkurināms kubls. Pilnībā aprīkota virtuvīte, dažās naktsmītnēs ir plakanā ekrāna televizors ar satelīta kanāliem un DVD.  Izjādss ar zirgiem un makšķerēšana.
Visi banneri
finlat.webplicisi_atputas_komplekss.jpgIzglītības ceļvedisBaneru reklāma