DUNENSE, ādas aksesuāri
- 1905. gada iela 7, 2. stāvs, Koknese, Aizkraukles novads, Latvija, LV-5113
- www.dunense.com
- (+371) 29227936
- info@dunense.com
- Waze
- Google maps
- Juridiskais nosaukums : KĀPIŅAReģistrācijas numurs : 45403015530Juridiskā adrese : Lakstīgalu iela 4, Koknese, Aizkraukles novads, LV-5113
Jostas soma
Statistika :
Produkts apskatīts: 3978
Skatīt arī katalogā : Jostas somas
Produkti, pakalpojumi, atslēgvārdi, nozares
- Viesu nams MAZĀ KĀPA (Naktsmītnes)40 - 45 €Skatīt vairāk
- 2-vietīgi numuri45 €Skatīt vairāk
- Telpas konferencēm un semināriem
- Viesību zāle+kamīnzāle (Banketu zāles un telpas svinībām)Skatīt vairāk
- Amatniecība, amatniekiSkatīt vairāk
- ZIEMASSVĒTKU radošā darbnīca (Radošās darbnīcas)7 €Skatīt vairāk
- Izstādes, izstāžu rīkošanaSkatīt vairāk
- Ekskursijas ar līdzdarbošanos4 €Skatīt vairāk
- Pieturvieta kāziniekiem (Kāzu svinības, kāzas)75 - 350 €Skatīt vairāk
- Viesu grāmatas 43 - 60 €Skatīt vairāk
- Ādas somas35 - 130 €Skatīt vairāk
- Foto albumi20 - 85 €Skatīt vairāk
- Ādas vāku foto albūmi
- Kafejnīcu un restorānu aprīkojums
- Ādas vāki35 - 50 €Skatīt vairāk
- Rēķinu un naudas kārbiņas21 - 30 €Skatīt vairāk
- Biroja piederumiSkatīt vairāk
- Plānotāju vāki (Kalendāri, gada grāmatas)17 - 50 €Skatīt vairāk
- Dokumentu mapes40 - 60 €Skatīt vairāk
- Vizītkaršu albumi25 - 35 €Skatīt vairāk
- Portatīvo datoru somas120 - 160 €Skatīt vairāk
- Prezentreklāma4.5 - 20 €Skatīt vairāk
- Portfeļi, diplomāti120 - 160 €Skatīt vairāk
- Ādas jostas7.5 - 40 €Skatīt vairāk
- Suvenīri
- Suvenīru maisiņi no ādas6 - 25 €Skatīt vairāk
- Grāmatzīmes4 - 6 €Skatīt vairāk
- Atslēgu piekariņi2 - 4 €Skatīt vairāk
- Apģērbu aksesuāri
- Suvenīru grāmatiņas4 - 5 €
- Atslēgu piekariņš
- Rokassprādze
- Rokassprādze dubultā
- Maki
- Sieviešu naudas maks
- Vīriešu naudas maks
- Kosmētikas maks
- Jostas
- Ādas josta
- Ādas josta ar latviešu rakstiem
- Ādas josta ar ugunskrustu
- Somas
- Ādas somas
- Ceļojuma soma
- Jostas soma
- Plecu soma
- Portfelis (Portfeļi, diplomāti)
- Mugursoma
- Dāvanas (Dāvanas)
- Dāvanu komplekts
- Dāvanu komplekts sievietei
- Plānotāja vāks

Brīvdienu mājas un pirts Lejas ezera krastā. Romantiska atpūtas vieta uz neapdzīvotas salas. Telpas semināriem un banketiem. Telšu un piknika vietas.
TIPI VILLAGE - unikāla atpūtas vieta ar plašu teritoriju, kurā rast jaunas izjūtas nakšņojot mūsu Tipi teltīs, saplūst ar dabu, baudīt klusumu un mieru tālu no pilsētas, redzēt briežu un stirnu barus, supot apkaimes ūdeņos, doties pārgājienā pa meža takām, šaut ar loku, baudīt dabiskas ainavas skaistumu un gūt neaizmirstamu lauku piedzīvojumu.
Vienmēr laipni esat gaidīti Cēsīs "Vidzemes vēnu centrā". Garantējam laipnu, profesionālu attieksmi, izmeklēšanu un ārstēšanu mūsu uzņēmumā.
Burvīga vieta pie Limbažu Lielezera. Daba, miers, klusums.
"Baltajā mājā" katrs viesis ir mīļš un gaidīts! Apceļojot Zemgali, šeit patvērumu var meklēt gan izsalkušie un izslāpušie, gan naktsmiera kārotāji.
Mākslas darbnīca "Antīks". Gleznas, tušas zīmējumi, interjera iekārtošana, telpu dekorēšana. Mēbeļu restaurācija. Gleznošanas studija.
Lolita Bālere ir rokdarbu amata meistare, kura ar lieliem panākumiem savus darbus izstādījusi vairākās Latvijas bibliotēkās. Lolitas kolekcijā ir apskatāmi 250 adīti un tamborēti kaktusi, kā arī dažādi meistardarbi. Nesteidzīgai rokdarbu kolekcijas baudīšanai, izstādes īpašniece piedāvā iemalkot siltu tēju un aromātisku kafiju omulīgajā atpūtas stūrītī. Visus Kaktusu Mājas darinājumus ir iespējams iegādāties.
Biedrība “Iks parks” piedāvā izbaudīt lauku priekus, spēlējoties un relaksējoties meža malā. Šeit iespējams nodarboties ar amatniecību, interaktīvā veidā iepazīt Latvijā augošos ārstniecības augus un to īpašības.
Atpūtas un veselības centrs "Imantas" piedāvā rehabilitāciju un atpūtu
vienā no skaistākajām un zaļākajām vietām Latvijā, Kurzemes piekrastē, -
Jūrkalnes stāvkrastā. Apkārtējās dabas skaistums relaksē un dziedina
jau pats no sevis.
Viesu nams Svētku Pils atrodas Atpūtas vietā “4 Saules” un mūsu viesiem iespējams relaksēties pirtī, doties laivu braucienos, grillēt smaržīgus ēdienus un pavadīt laiku kopā pie dabas, baudot sauli, siltumu un vasaras smaržu.






