Zivtiņi, viesu nams
- Kaltene, Rojas pagasts, Talsu novads, Latvija, LV-3264
- Booking
- (+371) 29231907
- (+371) 29272689
- zivtini@inbox.lv
- zivtini.viss.lv
- Waze
- Google maps
Apraksts
Viesu nams Zivtiņi
Svinības un atpūta pie jūras!
Katram no mums reiz ir pienācis brīdis, kad gribas tikts prom no visa, atslēgt telefonu un kaut vienu dienu ne par ko nedomāt? Tāpat arī darba semināri, dažādas sapulces un apmācības – cik tas var būt apnicīgi, bet iespējams efektīvāk ir tās noorganizēt tālāk no ierastās vides un ikdienas steigas.
Tas viss un vēl ir iespējams, baudot jūras šalkoņu vai sauli pludmalē un izmantojot viesu nama Zivtiņi sniegtās iespējas:
Mazā zāle
Līdz 20 personām, piemērota dzimšanas dienām vai citām mazākam svinībām tuvāko draugu pulkā, izmantojot kopā ar pirti un baseinu, ir pieejamākais viesu nama piedāvājums.
Lielā kamīnzāle
Līdz 60 personām, lieliska telpa kāzu, salidojumu vai citu lielāku svinību rīkošanai, kā arī piemērota semināriem un darba pasākumiem, dejošanai un rotaļām.
Pirts
Neatņemama viesu nama sastāvdaļa ir lieliska slapjā pirts, kuru vienlaikus var izmantot līdz 8 cilvēki, pēc pirts ir iespēja veldzēties gan dušā, gan baseinā, gan doties jūrā.
Baseins
Baseinam ir pretstraume kas nodrošina iespēju peldēt un var sniegt relaksējošu masāžas sajūtu.
Nakšņošana
Septiņas mājīgas istabiņas kurās ir 20 vienvietīgas un 5 divvietīgas gultas vietas, kā arī iespēja izvēlēties komfortablu numuriņu ar atsevišķu vannas istabu un TV. Kopā ar papildus gultas vietām ir iespēja vienlaicīgi izmitināt līdz 50 viesiem.
Kempinga mājiņas
Trīs kempinga mājiņas ar četrām gultas vietām un ledusskapi katrā no tām ir vislabāk piemērota tieši ģimeņu atpūtas vajadzībām.
Pludmale
Mūsu lielākā priekšrocība ir akmeņainā jūrmala un pludmale, kas ir tiešā viesu namam tuvumā, pāris soļu attālumā.
Telšu un ugunskura vietas
Saullēktu un saulrietu sagaidīšana jūras krastā pie ugunskura sniegs neaizmirstamus un romantiskus iespaidus, jauki papildinot Jūsu pavadītas brīvdienas un svinības pie mums.
Viesu nams Zivtiņi atrodas 100km attālumā no Rīgas robežas Talsu rajonā vienā no Ziemeļkurzemes zvejniekciemiem – Kaltenē. Pie mums var nokļūt braucot no Rīgas pa Jūrmalas šoseju, tālāk caur piekrastes ciemiem līdz Engurei, pēc tam caur Mērsragu, Upesgrīvu un Valgalciemu. Vai arī braucot no Talsiem caur Valdemārpili un Roju līdz Kaltenei, kur jūras krastā līdzās Kaltenes molam atradīsiet viesu namu Zivtiņi.
Pie Kaltenes apskates vietām minama tās akmeņainā jūrmala un arī lielākais jūrakmens Rīgas jūras līcī – Grīļu dižakmens ar apkārtmēru 15 metri, Kaltenes baznīca, kā arī lieli akmens krāvumi mežā – Kaltenes kalvas, laivu piestātnes atliekas – Žulnieku valks. Bez tam Kaltene atrodas tiešā Rojas tuvumā, kas savukārt slavena ar izseni būvētām laivām un kuģiem, Krišjāni Valdemāru un jūrskolu.
tālr. mob.: 29231907, 29272689;
e-pasts: zivtini@inbox.lv; www.zivtini.viss.lv
Galerija
Produkti, pakalpojumi, atslēgvārdi, nozares
- Banketu zāles un telpas svinībāmno 250 €Skatīt vairāk
- Naktsmītnes15 - 45 €Skatīt vairāk
- Viesu nami15 - 45 €Skatīt vairāk
- 4-vietīgas mājiņas45 €Skatīt vairāk
- Viesu mājas
- Atpūta pie dabasSkatīt vairāk
- Atpūta pie jūrasSkatīt vairāk
- Piknika vietasno 25 €Skatīt vairāk
- PirtisSkatīt vairāk
- BaseiniSkatīt vairāk
Karte
Statistika:
Pilnībā apskatīts : 214128
Meklēšnas rezultātos parādīts : 1389441
Pilnībā apskatīts : 214128
Meklēšnas rezultātos parādīts : 1389441

Komplekss Rakari sastāv no viesu nama ar 8 numuriem, brīvdienu mājas ar 5 numuriņiem, restorāna ar āra terasi un 16 labiekārtotām dvīņu mājām. Pirts, telpas konferencēm. Jūra -400 m, Via Baltica - 900 m.
Zebra Cargo, mantu pārvietošana un iepakošana, noliktavas pakalpojumi, mākslas priekšmetu transportēšana un apdrošināšana. Ofisu pārvešana, Pārcelšanās, Mantu pārvešana, Pārcelšanās serviss,
Pārvākšanās serviss,
Krāvēju pakalpojumi,
Iekraušana, Izkraušana, Pārvietošanās serviss, Mantu pārvietošana, Pārvākšanās, Biroja pārvešana, Pārvešana, Pārvietošana
Viesnīca Līva ir tūristu klases viesnīca, kura piedāvā 111 numurus ar Biznesa plus, biznesa, standarta un ekonomiskās klases ērtībām. Restorāns Upe piedāvā Jums brokastis pie zviedru galda, biznesa pusdienas un vakariņas.
Kempings Ērgļi atrodas skaistā vietā 12 km attālumā no Liepājas. Jums tiek piedāvāta iespēja atpūsties sakoptā apkārtnē, tepat netālu ir jūra ar brīnišķīgo Bernātu pludmali un priežu mežu.
Esi gaidīts Beach Hotel Liepāja! Divos stāvos izvietotas 23 istabas sulīgos toņos! Esam vēja pūtienā no jūras, divi vēja pūtieni - un Tu esi Rožu laukumā!
Kandavas novada muzejs dibināts 1995.g., ēka celta 19. gs. otrajā pusē, muzejā skatāma ekspozīcija “Mēs savai pilsētai”, stāsti par telefona attīstību un pastu Kurzemē, kā arī atmiņas par PSRS laiku “Sarkanajā stūrīti”.
Mežinieku mājas . Naktsmītnes (54 pers.+ papildvietas); Banketi (zāle 120 pers.); Kāzu galdi; Ēdināšana; Pirtis (sauna, džakūzi, kubuls); Pirtnieks, masieris; Ekskursijas dabā; Aktivitātes bērniem. Radošās darbnīcas. Rezervācija pēc iepriekšējās pieteikšanās!
Lietotas mēbeles no Vācijas: lietotas mīkstās un ādas mēbeles, kumodes, guļamistabu komplekti. Jaunas mēbeles no katalogiem. Lētāk nemēdz būt!!!
Viesu māja "Iecavnieki" atrodas klusā meža ielokā, Jaunjelgavas novadā, stundas braucienā no Rīgas. Pirts ar baseinu, zāle banketu rīkošanai (50 pers.). Sešas istabiņas ar dušu un WC katrā.
Sporta laukumi. u.c.
Piedāvājam pie mums dzīvot staigājošiem pensionāriem, kas paši tiek galā ar sevi, dzīvošana vienvietīgās istabiņās ēkas pirmajā un otrajā stāvā, otrajā stāva ir arī dažas istabiņas ar dušu un tualeti iekšā, šīs istabiņas ir dārgākas - 270 eiro mēnesī, parastās istabiņas - 250 eiro


