Ekoloģiskas lineļļas koka krāsas
- Ezermalas iela 9, Piņķi, Babītes pagasts, Babītes novads, Latvija, LV-2107
- ( 371) 28444998
- (+371) 67388699 - Birojs
- ( 371) 67388689
- arturs@timbercentre.lv
- www.ekokrasa.lv
- Waze
- Google maps
Ārējā apdare
Pirms katras produkta krāsošanas reizes ieteicams to uzsildīt, lai produkts labāk iesūktos koksnes porās.
Pirms produkta krāsošanas un krāsošanas laikā produktu rūpīgi samaisīt. Koksnes virsmu krāsot ar otu divas vai trīs reizes, pēc nepieciešamības.
Pirmā krāsošanas reize: Pirmajā krāsošanas reizē ieteicams produktam pievienot līdz 10% sveķu terpentīnu, lai produkts labāk iesūktos koksnes porās.
Otrā krāsošanas reize: Produkts gatavs lietošanai. Otro krāsošanu veikt tikai uz pilnīgi nožuvušas koksnes virsmas.
Pēc produkta krāsošanas neiesūkušos produktu rūpīgi noslaucīt no koksnes virsmas ar tīru uzsūcošu materiālu, lai veicinātu produkta žūšanas procesu.
Produkta tehniskā informācija:
Produkta ekoloģija: 100% ekoloģisks produkts.
Produkta žūšanas laiks: Pirmā kārta nožūst 24 stundās pie temperatūras +20 grādi C. Otrā kārta un pilnīga nožūšana varētu ilgt līdz pat 1 nedēļai pie temperatūras +20 grādi C.
Produkta patēriņš: Atkarīgs no koksnes virsmas (ēvelēta vai zāģēta), vidējais produkta patēriņš 60-100ml uz 1m2 krāsojot divas reizes.
Produkta iesūkšanās koksnē: 3-4mm.
Produkta uzglabāšana: Tumšā un vēsā vietā.
Produkta drošības informācija: Sargāt no bērniem.
Produkta sastāvs:
Ekoloģiska auksti spiesta lineļļa, tumšā koka darva, naturāli minerālpigmenti, dabīgas saistvielas.
Produkta iepakojumi:
1l un 5l.
Produkta krāsu toņi:
200 - bezkrāsains
115 – gaiši zeltains
150 - brūns
170 – tumši brūns
111 - dzeltens.
112 - oranžs.
114 - gaiši dzeltens.
121 - gaiši sarkans.
122 - sarkans.
129 - balts.
131 - rudi brūns.
140 - pelēki zils.
141 - gaiši pelēks.
147 - gaiši zaļš.
149 - melns.
151 - sūnu zaļš.
169 - tumši brūns.
Pirms izvēlēties krāsu toni ieteicams veikt testa krāsojumu uz savas koksnes saskaņojot to ar pārdevēju, aģentu.
Produkta ražotājs:
EU.


















Statistika :
Produkts apskatīts: 12043
Skatīt arī katalogā : Ārējā apdare
Produkti, pakalpojumi, atslēgvārdi, nozares
- TirdzniecībaSkatīt vairāk
- Apdares materiāli
- KrāsasSkatīt vairāk
- Ekoloģiskas lineļļas koka krāsasSkatīt vairāk
- LineļļasSkatīt vairāk
- Ekotep
- Ekolin
- Linotep
- Lineļļa-darva āra darbiemSkatīt vairāk
- Iekšējā apdare Skatīt vairāk
- Ecolin DECO colour apdareiSkatīt vairāk
- Ecolin DECO pirtīmSkatīt vairāk
- Ecolin DECO grīdāmSkatīt vairāk
- Ārējā apdareSkatīt vairāk
- Ecolin PRO colour apdareiSkatīt vairāk
- Ecolin PRO laivāmSkatīt vairāk
- Ecolin PRO terasēmSkatīt vairāk

Firma Lakta. Metālapstrāde, metāla dizains, kalumi interjeram, Metāla kāpnes, margas, nožogojumi, vēja rādītāji, svečturi. Dažādi materiāli, tehnika, ir iespējama cinkošana un mākslinieciska virsmas krāsošana.
KraBS. Metāla izstrādājumi un konstrukcijas, Žalūzijas un automātiskās sistēmas, Saules kolektoru sistēmas un komplekti, Darba aizsardzība, apģērbs, aprīkojums.
DEVI ir vienīgais uzņēmums elektrotehniskās rūpniecības nozarē, kas ražo un pilnveido elektrisko apsildes kabeļu un termoregulatoru kompleksās sistēmas.
Viesu nams svinībām ar banketa zāli līdz
45 cilvēkiem kāzu, jubileju, dzimšanas dienu un korporatīvo pasākumu
organizēšanai vai vienkāršai atpūtai.
Viesu namā Valteri Daugavas krastā, labi jutīsies pat 70 cilvēku lielas kompānijas. Svinības vai veselības kūres pirtiņā, ar peldi baseinā vai laisku gulšņāšanu āra kubulā.
Sabiedrība MĪTS izgatavo 15 veidu un 8 krāsu betona bruģakmeni, ceļu un ietvju apmales, betona pakāpienus.
Dabīgie akmeņi ar nozīmi. Rotas ar dabas enerģiju. Arī personīgās rokassprādzes pēc Taviem dzimšanas datiem.
Viesu nams ar terasi ezera krastā. Krievu pirts ar slotiņām un aromātisku tēju. Vieta nelielu svīnību organizēšanai 6-9 cilvēkiem.
Granits O nodarbojas ar kapu pieminekļu, dārza akmens skulptūru un interjera dizaina elemenšu izgatavošanu.
GRANITOPS ir izturīgs polimēru materiāls virsmu pārklāšanai. Virsmām piešķir elegantu granīta izskatu, labas lietošanas un kopšanas īpašības.



