Staņislavs Viļums, keramiķis
- Bekši, Ozolaines pagasts, Rēzeknes novads, Latvija, LV-4633
- (+371) 29106193
- stass_v@inbox.lv
- www.podniekuskola.viss.lv
- Waze
- Google maps
LKF kopas "Pūdnīku skūla" darbi
Statistika :
Produkts apskatīts: 64700
Skatīt arī katalogā : LKF kopas "Pūdnīku skūla" darbi
Produkti, pakalpojumi, atslēgvārdi, nozares
- Podnieki un keramiķi
- 2010. gads
- Cepļa atvēršana
- Aigas Dātavas 1.cepļa būvēšana un dedzināšana 2009
- Latgales keramikas dienas 2009
- Radošās darbnīcas
- Izstādes un gadatirgi
- Mākslinieku plenērs Akminīšos 2005. 2.daļa
- Mākslinieku plenērs Akminīšos 2005. 1.daļa
- Jaunbūvētā keramikas cepļa kurināšana
- Viduslaiku festivāls Cēsīs 2004
- Izstāde Latgales mākslas un amatniecības centrā
- Izstāde Gulbenes vēstures un mākslas muzejā
- Izstāde Arhitektu namā
- Mākslas dienas Konventa sētā
- Mākslas dienas Konventa sētā
- Kopas "Podnieku skola" Izstāde galerijā "Daugava"
- Kopas "Podnieku skola" Izstāde galerijā "Daugava"
- Kopas "Podnieku skola" Izstāde galerijā "Daugava"
- Izstāde galerijā "Laipa" Valmierā
- LKF kopas PS sadarbība ar Rakstniecības, teātra un mūzikas muzeja filiāli un Raiņa muzeju
- LKF kopas "Pūdnīku skūla" plenēri
- Jāņu dienas ceplis Akminīšūs
- Mākslinieku plenēri Bruknā
- LKF kopas "Pūdnīku skūla" sadarbība ar Bruknas muižu
- Cepļa dedzināšana Aulejā
- Cepļa dedzināšana Aulejā
- Mākslinieku plenērs Akminīšos
- Cepļa dedzināšana Aulejā
- Vēsmas Ušpeles gleznas
- LKF kopas "Pūdnīku skūla" darbi

Vienmēr laipni esat gaidīti Cēsīs "Vidzemes vēnu centrā". Garantējam laipnu, profesionālu attieksmi, izmeklēšanu un ārstēšanu mūsu uzņēmumā.
Burvīga vieta pie Limbažu Lielezera. Daba, miers, klusums.
"Baltajā mājā" katrs viesis ir mīļš un gaidīts! Apceļojot Zemgali, šeit patvērumu var meklēt gan izsalkušie un izslāpušie, gan naktsmiera kārotāji.
Mākslas darbnīca "Antīks". Gleznas, tušas zīmējumi, interjera iekārtošana, telpu dekorēšana. Mēbeļu restaurācija. Gleznošanas studija.
Lolita Bālere ir rokdarbu amata meistare, kura ar lieliem panākumiem savus darbus izstādījusi vairākās Latvijas bibliotēkās. Lolitas kolekcijā ir apskatāmi 250 adīti un tamborēti kaktusi, kā arī dažādi meistardarbi. Nesteidzīgai rokdarbu kolekcijas baudīšanai, izstādes īpašniece piedāvā iemalkot siltu tēju un aromātisku kafiju omulīgajā atpūtas stūrītī. Visus Kaktusu Mājas darinājumus ir iespējams iegādāties.
Biedrība “Iks parks” piedāvā izbaudīt lauku priekus, spēlējoties un relaksējoties meža malā. Šeit iespējams nodarboties ar amatniecību, interaktīvā veidā iepazīt Latvijā augošos ārstniecības augus un to īpašības.
Atpūtas un veselības centrs "Imantas" piedāvā rehabilitāciju un atpūtu
vienā no skaistākajām un zaļākajām vietām Latvijā, Kurzemes piekrastē, -
Jūrkalnes stāvkrastā. Apkārtējās dabas skaistums relaksē un dziedina
jau pats no sevis.
Lobes krogs. Kafejnīca - līdz 50 cilvēkiem, banketa zāle - līdz 150 cilvēkiem, numuriņi, pirts - līdz 20 cilvēkiem.
Viesu nams Svētku Pils atrodas Atpūtas vietā “4 Saules” un mūsu viesiem iespējams relaksēties pirtī, doties laivu braucienos, grillēt smaržīgus ēdienus un pavadīt laiku kopā pie dabas, baudot sauli, siltumu un vasaras smaržu.
Jaunpils pils ir viena no retajām viduslaiku pilīm, kas lieliski saglabājusi savu sākotnējo izskatu.



