Mārcienas muiža, SPA hotel
- Lejas Patmalnieki, Mārcienas pagasts, Madonas novads, Latvija
- (+371) 26335000 - Rezervācijām
- (+371) 64807300 - Rezrvācijām
- hotel@marciena.eu
- www.marciena.eu
- Skype
- Booking
- Waze
- Google maps
- Montag -
Dienstag -
Mittwoch -
Donnerstag -
Freitag -
Samstag -
Sonntag
Schmiedehaus (Gasthäuser )
Kalēja māja. Atsevišķa apartamenta māja ar ērtu dzīvojamo istabu, apkurināma ar kamīnu un diviem izvelkamiem dīvāniem, guļamistabu, WC ar dušu (siltā grīda), virtuves niša ar elektrisko plīti, traukiem u.c. Māja paredzēta 4 personām. Kalēja māja – romantikai divatā vai atpūtai ar ģimeni!
Ausrüstung : wc, Becken, Dusche, Spiegel, Küche, Wasser kocher, Kühlschrank, Herd, ,
Passend dafür : für Paare, für Familien.
Passend dafür : für Paare, für Familien.




Statistik :
Product viewed : 18405
View in catalog : Gasthäuser
Erzeugnis, Dienstleistung, Bereich, Schlüsselwort
- Sehenswürdigkeiten
- Hotels und Unterkunftmehr Details
- Mārcienas muiža (Landgüter)mehr Details
- Doppelzimmermehr Details
- Herrenhaus (Gasthäuser )mehr Details
- Doppelzimmermehr Details
- Stein Haus (Gasthäuser )mehr Details
- Schmiedehaus (Gasthäuser )mehr Details
- Restaurantsmehr Details
- Vasaras terasesmehr Details
- Hallen für Konferenzen und Seminaremehr Details
- Bankettsälemehr Details
- Plätze für Hochzeitsfeiernmehr Details
- SPAmehr Details
- SPA Haus (SPA -Komplex)mehr Details
- Doppelzimmermehr Details
- Biomehāniskā stimulācijamehr Details
- Schönheitspflegemehr Details
- Ķermeņa kopšanas procedūrasmehr Details
- Sejas kopšanas procedūras
- Massagen, Massagedienste
- Lauku pirts (Saunas)mehr Details
- Badeproceduren spamehr Details
- Erholung in der Naturmehr Details
- Grillmāja (Piknikplätze)mehr Details
- Angebote für Kindermehr Details

Speciālisti ātri un droši nozāģēs bīstamos kokus jūsu īpašumā, kā arī nodrošinās koksnes atlieku un zaru transportēšanu un utilizāciju. Pieredze lielu objektu (trases gar ielām, lieli būvlaukumi).
Villa VAKARĖ atrodas Palanga zaļās zonas klusā vietā pie City Stadium. Īsa pastaiga uz jūras vai pilsētas centru -15 min. Liels pagalms, skaistas priedes, nojume ar āra kamīnu.
Indrāni atrodas Ogres upes krastmalā 40 minūšu braucienā no Rīgas un 10 km attālumā no Ogres centra. Viesu namā ir divas svinību zāles ar kamīnu līdz 50 personām, pirts, kubls, 16 guļvietas, koka nojume ar terasi Ogres upes krastā.
Ballītēm, nopietnām svinībām, atpūtai - Laba pirts pie Gaujas. Kamīnzālīte, banketu zāle 50 personām, mitrā lauku pirts, baseins.
Kokmateriālu eksports, zāģmateriālu impregnēšana, žāvēšana, ēvelēšana, kalibrēšana, kā arī zāģmateriālu kvalitātes sertifikācija, zāģmateriālu tirdzniecību iekšējā tirgū.
Interneta veikals. Stikls un stikla izstrādājumi ļoti plašā klāstā. Dekoratīvie stikli, stikla paketes, stikla matēšana ar smilšu strūklu un spoguļi. Zāģmateriāli, sausie maisījumi un citi būvmateriāli.
Firma Belameks viens no lielākajiem tapešu piegādātājiem Latvijā. Ievedam tapetes no Vācijas, Anglijas, ASV. Piegādājam tapetes ar preču zīmi RASCH.
Ergoss. Koksnes plātņes - saplāksnis, mēbeļu plātnes, OSB plātnes. Dažādu finieru veidu zāģēšana. Mēbeles pēc pasūtījuma.
Celtniecības materiāli. Būvmateriālu tirdzniecība.
Siltumizolācija. Fasādes siltināšana. Būvmateriālu interneta veikals.



