- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
Rezultāti (3112)


Daugavpils Universitātes aģentūra "Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža"Varšavas iela 26A, Daugavpils, Latvija, LV-5404Profesionālā izglītība, Medicīniskā izglītība, Tālākizglītība, Augstākā izglītība, Māszinības, Ārstniecība, Sociālā aprūpe, Sociālā rehabilitācija, Bērnu aprūpe, Aukle




Saules skola - Daugavpils dizaina un mākslas vidusskola, profesionālās izglītības kompotences centrsSaules iela 6/8, Daugavpils, Latvija, LV-5401Apģērbu dizains, Mākslas skolas, Foto dizains, Interjera dizains, Izglītības un apmācību centri, dažādas skolas, Koka izstrādājumu dizains, Reklāmas dizains, Tekstila dizains































Ļaujieties romantiskai atpūtai Kuldīgas vecpilsētas sirdī, tieši blakus pils dārzam. Sāciet rītus ar kafiju uz terases, baudot brīnišķīgo skatu uz Ventas rumbu. Viesu ērtībām pieejama virtuve, bezmaksas internets un autostāvvieta. Mīļi gaidīti arī jūsu mājdzīvnieki.
Brīvdienu māja Rāznas Stāvkrasti. Ģimeņu numuri aprīkoti ar WC, dušu, virtuvi, kamīnu. Lauku pirts, banketu zāle, telšu vietas.
Atpūtas komplekss Vonadziņi. Divas viesu mājas, pirts, baseins, telpas semināriem, restorāns. Atpūta pie Ludza ezera, makšķerēšana, laivu un katamaranu noma.
Komplekss Rakari sastāv no viesu nama ar 8 numuriem, brīvdienu mājas ar 5 numuriņiem, restorāna ar āra terasi un 16 labiekārtotām dvīņu mājām. Pirts, telpas konferencēm. Jūra -400 m, Via Baltica - 900 m.
Etnogrāfisko tērpu gatavošana, šūšana un izšūšana kolektīviem un individuāliem pasūtītājiem. Tekstilizstrādājumi.
Pamatekspozīcija iepazīstina ar Jaunsudrabiņa dzīvi un daiļradi – te skatāmas viņa grāmatas, gleznas, fotogrāfijas, personīgās lietas(arī no Vācijas) u.c., bet 19.-20.gs.sākuma sadzīves priekšmeti, kas iegūti Neretas pagasta un tuvākās apkārtnes viensētās, dod ieskatu tā laika sadzīvei lauku sētā.
Plašā izvēlē piedāvājam karnevāla tērpus gan bērniem, gan pieaugušajiem (tērpi, kostīmi, maskas, tērpu atribūti, parūkas).
Atpūta pie Usmas ezera, piecvietīga mājiņa, čigānu pirts, telšu vietas, piknika vietas, laivu noma.
Telpas svinībām, atpūtai, semināriem - kamīnzāle 36 personām. Pirts, silts baseins ar straumi un filtrētu ūdeni. Tenisa korts, viesību galda klāšana, satelītu TV. Speciāls piedāvājums divām personām - 30 Ls (darbadienās). 35 km no Rīgas.
Atpūta pie Usmas ezera. Guļbūves mājiņas, izjādes, izbraucieni ar kamanām, nakšņošana, pirtis, treileru pieslēgums, telšu un piknika vietas, makšķerēšanas pavadoņa pakalpojumi.


