Svētā Gregora kristīgās misijas centrs
- Lielā iela 26, 2. stāvs, Saldus, Saldus novads, Latvija, LV-3801
- (+371) 20216655
- skola@gregors.lv
- gregors.lv/demo
- Waze
- Google maps
Beschreibung
Sv. Gregora kristīgās kalpošanas skola dibināta 1995.gadā. Tās dibināšanas iniciators bija arhibīskaps J. Vanags. Lai gan skolas identitāte ir luteriska, tā ir atvērta un pieņem studentus no jebkuras kristīgās konfesijas. Gadu gaitā paplašinoties darbības virzieniem, skola ieguvusi Misijas centra statusu.
Erzeugnis, Dienstleistung, Bereich, Schlüsselwort
Die Karte
Statistik:
Ist durchgesehen : 6433
Gezeigt in sucht Ergebnisse : 60797
Ist durchgesehen : 6433
Gezeigt in sucht Ergebnisse : 60797

Komplekss Rakari sastāv no viesu nama ar 8 numuriem , kafeijnīcas ar āra terasi un 16 labiekārtotām dvīņu mājām. Pirts, telpas konferencēm. Jūra -400 m, Via Baltica - 900 m.
Frische und geräucherte Fische und deren Erzeugnisse, Fischprodukte,
Delikatessen. Sushi aus den frischesten Fischen. Kostenlose Lieferung von Sushi
und Fisch in Jūrmala (Lielupe, Bulduri, Majori, Dubulti, Jaundubulti, Pumpuri,
Melluži, Asari, Vaivari, Kauguri, Sloka, Ķemeri) und in der Umgebung von
Jūrmala (Bigauņciems, Lapmežciems, Ragaciems, Priežciems, Piņķi).
Gleznaina vieta, Lielā Nabas ezera krastā, viesu māja ar banketu zāli un 7 labiekārtotiem numuriņiem, pirts, 36 kempinga mājiņas. Ūdens velosipēdu un laivu noma, sporta un bērnu rotaļu laukumi. Vasaras kafejnīca, telšu un piknika vietas, makšķerēšanas iespējas, peldvieta.
Mēs esam parūpējušies par to, lai ienākot pie mums Jūs aizmirstu par ikdienas steigu. Rūpēsimies, lai Jūs pārņem patīkamas sajūtas un smaids uz lūpām! Mūsu restorāns piedāvā ne tikai veselīgu, bet arī gardu un pilnvērtīgu maltīti.
Latvijas Universitātes Rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētava “Babīte” dibināta 1980. gadā. Tā atrodas netālu no Rīgas, priežu mežā, 11,8 ha platībā. Audzētavā nodarbināti 18 darbinieki. Tā ir vienīgā specializētā rododendru audzētava Baltijas valstīs.
Četrvietīgas mājiņas, pirts, piknika vietas. Jūras stāvkrasts, Jūrkalne 5 km.
Naktsmājas 15 cilvēkiem, virtuve ar aprīkojumu, pirts, sauna, duša. Piknika māja ar kamīnu, laivu noma, divriteņu noma. Piedāvājam lauku produktus: dārzeņus, piena produktus, upenes, austersēnes.
PORTO RESORT ir lieliska guļbūves viesnīca ar plašu teritoriju pašā Lilastes ezera krastā. Tā ir lieliska vieta atpūtai ar ģimeni un draugiem, svinībām un kāzām, kā arī biznesa darījumiem, tikšanām un semināru organizēšanai.
Viesu māja Sīpoli atrodas 1 km no jūras. Skaists, dārzs, pirtiņa, viesu māja, banketu zāle, piknika vietas.
Labiekārtota, senatnīga māja ar kamīnu, dārzu, telšu vietām, medību trofejām, sporta laukumiem, komercmakšķerēšanu.Fazānu audzētavas apmeklējums.


