Campo laivas
- -, Miera iela 11, 1. stāvs, Aloja, Limbažu novads, Latvija
- (+371) 29222339
- campo@laivas.lv
- www.laivas.lv
- Waze
- Google maps
Smailītes
Būtībā arī smaile ir kajaks. Latvijā par smaili ir pieņemts saukt divvietīgu vai trīsvietīgu laivu, ko airē ar kajaka (smailes) airi. Tā kā smaile ir plata, tas gan mēdz būt garāks kā kajaka airis. Parasti ar vārdu smailīte saprot saliekamo smailīti, kaut gan eksistē arī stiklaplasta un tml. nesaliekamas smailes. Smailītes klājs ir daļēji vai pilnīgi slēgts, tā ka ar to var braukt arī spēcīgas krāces. Smailīte var būt aprīkota ar stūri. Kaut arī smaile ir visumā ātrāka kā kanoe, par to, kura laiva ir labāka, var pastrīdēties.
Smailes trūkumi salīdzinot ar kanoe ir:
- maz vietas mantām;
- smailei ir daudz detaļu, kas var pazust vai salūzt;
- smailes ādai ļoti viegli var uztaisīt caurumu (pret to cīnās no ārpuses ādu pret ribām aplīmējot ar protektoru, no iekšpuses - starp ādu un ribām liek paklājiņus);
- ja atbildīgā vietā trubas tiek saliektas, smaili nevar ne salikt, ne izjaukt;
- smaile ir jāsaliek un jāizjauc un tas ir čakars;
- smaile ir rūpīgi jāžāvē, citādi tā sapūs;
- airējot smailīti rokas paliek slapjas vismaz līdz elkoņiem;
- smaile ir sliktāk "apdzīvojama";

Statistika :
Produkts apskatīts: 73451
Skatīt arī katalogā : Smailītes
Produkti, pakalpojumi, atslēgvārdi, nozares

Komplekss Rakari sastāv no viesu nama ar 8 numuriem, brīvdienu mājas ar 5 numuriņiem, restorāna ar āra terasi un 16 labiekārtotām dvīņu mājām. Pirts, telpas konferencēm. Jūra -400 m, Via Baltica - 900 m.
Celtniecības materiālu tirdzniecība, jumta un sienu materiālu ražošana no plānā lokšņu tērauda. Vairāk kā 2000 nosaukumu, kuri izgatavoti no augstvērtīgām izejvielām, izmantojot progresīvas tehnoloģijas.
Finierētu un krāsotu iekšdurvju tirdzniecība
Celtniecības kokmateriālu ražošana: grīdlīstes, logu līstes, ārstūrlīstes, iekšstūrlīstes, durvju apmales. Galdniecībā izgatavojam masīvkoka, lamināta mēbeles.
Baltijas pinumi. Pītas mēbeles, tirdzniecības grozi un paplātes, gan daudzus citi izstrādājumi no dabīgiem materiāliem un, jauni risinājumi Jūsu idejām.
Zobārstniecības pakalpojumi.
Bērnu zobārstniecība.
Stomatoloģija.
Zobu mākslinieciskā restaurācija.
Zobu protezēšana.
Lotes Toys ir Latvijas uzņēmums, kurš no augstvērtīgiem dabas izejmateriāliem izgatavo rotaļlietas, attīstības spēles un dizaina mantas.
Kafejnīca - banketu zāle Gaujas Lukss piedāvā svinību telpas no 10 līdz 100 cilvēkiem. Klājam gan kāzu galdus, gan bēru mielastus.
Virtuves, biroju, dzīvojamo istabu, guļamistabu mēbeles, tirdzniecība. Mēbeļu projekti, mēbeles pēc pasūtījuma. Bīdāmās durvis, gaismas ķermeņi.
Lielāka daļa preču, ko mēs piedāvājam, ir nocenotas (graded). Daudzas no precēm, ko mēs pārdodam, ir jaunas. Garantijas serviss, bezmaksas piegāde.


