Meklēt kartēMeklētājsKatalogsSludinājumiLasītavaMani datiReklāma
Adītāja (13)Grāmatveža palīgs (2)Administrātors (16)
Palīgs (42)Advokāts (3)Instruktors (2)
Palīgstrādnieks (91)Aģents (7)Pārdevējs (43)
Apdrošināšanas aģents (3)Inženieris (1)Pārtikas tehnologs (2)
Apkopēja (81)Pārzinis (2)Apmetējs (5)
IT speciālists (5)Pasniedzējs (1)Apsargs (26)
Jumiķis (9)Arhitekts (3)Jurists (1)
Pavārs (13)Ārsts (3)Pedagogs (6)
Asistents (12)Atslēdznieks (3)Audzinātājs (3)
Kasieris (3)Privātskolotājs (5)Aukle (75)
Klientu konsultants (2)Autoatslēdznieks (8)Konditors (3)
Programmētājs (16)Autoceltņa vadītājs (1)Konsultants (5)
Projektu vadītājs (6)Psihologs (1)Kosmetologs (2)
Automehāniķis (2)Krāšņu mūrnieks (10)Krāsotājs (5)
Reklāmas aģents (1)Autovadītājs (73)Krāvējs (10)
Bārmenis (1)Betonētājs (4)Kurjers (2)
Sagādnieks (2)Brigadieris (2)Saiņotājs (6)
Lietvedis (2)Santehniķis (12)Celtņa vadītājs (1)
Linux administrators (3)Celtnieks (129)Loģistiķis (1)
Sekretārs/-e (1)Māceklis (1)Sētnieks (6)
Darbu vadītājs (5)Dārznieks (11)Mājkalpotāja (18)
Datorgrafiķis (5)Maketētājs (2)Šķirotājs (1)
Skolotājs (11)Datortehniķis (4)Mākslinieks (8)
Datortīklu administrators (3)Slimnieku kopēja (15)Dejotājs/-a (2)
Manikīre (4)Speciālists (2)Deklarants (1)
Mārketinga speciālists (4)Dežurants (17)Masieris (5)
Strādnieks (109)Direktors (7)Striptīza dejotāja (3)
Dispečers (1)Mazgātājs (2)Šuvēja (3)
Dizaineris (10)Mēbeļmeistars (2)Tāmju sastādītājs (1)
Medmāsa (10)Tehniķis (2)Mehāniķis (3)
Menedžeris (6)Tekstu ievadītājs (5)Elektriķis (35)
Tipogrāfijas darbinieks (2)Elektromehāniķis (1)Metinātājs (6)
Tirdzniecības pārstāvis (2)Farmaceits (1)Mežstrādnieks (17)
Tirdzniecības vadītājs (1)Miesnieks (1)Traktorists (8)
Feldšeris (3)Modelis/-e (3)Trauku mazgātājs (14)
Finanšu analītiķis (3)Montētājs (3)Treneris (2)
Flīžu licējs (5)Tulks (14)Mūrnieks (7)
Fotogrāfs (17)Mūziķis (6)Fotomodelis (1)
Namdaris (5)Viesmīlis (9)Frēzētājs (1)
Frizieris (3)Vokālists (1)Galdnieks (8)
Web dizaineris (7)Gids (1)Zāģētājs (5)
Grāmatvedis (17)Operātors (6)Žurnālists (1)
FotoTekstsIzglītība
Meklē darbu Celtnieks
Svejcinati!Meistars ar paligu mekle darbu, veicu vissa veida mureshanas darbus,ka ari vissa veida fasades darbus. Varu regibsi izlikt pa peremetru!Par atbilstoshu samaksu!. T. 28899455
Pamata
Meklē darbu IT speciālists
Ищу работу в области IT (Удаленно). Имею опыт администрирования корпоративной сети Active Directory, работа с сетевыми устройствами (D-Link, Cisco, Huawei), Администрирование IP Телеф ...
Augstākā
Meklē darbu Pārdevējs
Mekleju darbu pardevejas joma ieprieksejas pieredzes nav bet labprat atri visu iemacisos.
Vidējā
Meklē darbu Datortehniķis
Piedāvāju datoru remontu. Varu instalēt un labot OS Windows XP, 7, 8, 10, Ubuntu. Sniedzu konsultācijas darbā ar datortehniku. Varu instalēt Microsoft Office, draiverus, un citas programmas. Izbraucu uz mājām. Dodos uz Pļaviņām, Gostiņiem, un var arī uz Jēkabpili. Pats vēl mācos par ...
Vidējā
Meklē darbu Celtnieks
Плотники, Плотник со своим инструментом, выполнит любые плотницкие работы. Есть авто.
Augstākā
Meklē darbu Pavārs
Sveiki. Meklēju pavāra vai pavāra palīga darbu. Man ir 3, 5gadu pieredze. Jūrmalā vai Rīgas centrā. Gaidīšu jūsu piedāvājumus SMS vai e-pasta veidā. Atzvanīšu Jums.
Vidējā
Meklē darbu Betonētājs
Veicam visa veida betonēšanas darbus arī nelielus apjomus ( Privātmāju pamatus, lieveņus, kāpnes, pārsegumus utt. ) Varam arī veikt armēšanas darbus priekš sava betona apjoma un zemes darbus(šķembošanu). Montējam arī dzelzbetona konstrukcijas. Esam trīs cilvēku komanda.
Vidējā
Meklē darbu Palīgstrādnieks
Meklēju darbu celtniecībā. Ir 9 gadu pieredze būvniecības nozarē kā iekšdarbos tā arī ārdarbos. Es gatavs uz jebkuru piedāvājumu.
Augstākā
Meklē darbu Aukle
fdfsfd dfsf dsf df fsdf dfsdfsdfsd hfhy
Vidējā
Meklē darbu Strādnieks
Vīrietis meklē slauceja darbu ar dzīvošanu uz vietas
Vidējā
Meklē darbu Pārdevējs
Sveiki!Esmu cilvēks ar augstu atbildības sajūtu un precizitāti.Esmu komunikabla,stsaucīga un pozitīva personība.Spēju ātri pielāgoties jaunām situācijām,kā arī esmu gatava apgūt visas nepieciešamās iemańas un zināšanas,lai veiksmígi pildītu savus pienākumus.Latviešu valoda i ...
Vidējā
Meklē darbu Dārznieks
esmu darznieks,veicu visadus darza darbus,
Vidējā
Meklē darbu Autovadītājs
Водитель-профессионал, категории СЕ, 95-ый код, чип. Без вредных привычек. Имеется опыт по Европе, Скандинавии, РФ, на современных тягачах евро VI, полу-прицепах со штор ...
Augstākā
Meklē darbu Autovadītājs
кат. СЕ, код 95, чип. Подменит, выполнит не продолжительный рейс. С оплатой не ниже 70€/день. С по рейсовой оплатой. Имеется опыт, стаж по ЕС, Скандинавии, РФ на современ ...
Augstākā
Meklē darbu Autovadītājs
Водитель-профессионал, категории СЕ, 95-ый код, чип. Без вредных привычек. Имеется опыт по Европе, Скандинавии, РФ. Интересует работа с по рейсовой оплатой.
Vidējā
Meklē darbu Aukle
Sveiki! Mani sauc Melānija Šmite mani ir 16 gadi.Dzīvoju rīgā un vēlējos vasaras darbu bet varu sākt strādāt jau no tīdienas. Pašai ir mazākā masa kuru pieskatu diezgan daudz. Protu labi komunicēt ar jebkura vecuma bērnu. Esmu ar mieru iet ārā, spēlēties, varu arī pamācīt. Šo ...
Vidējā
Meklē darbu Dārznieks
Vēlos piedāvāt dārznieka pakalpojumus: Atjaunot vai no jauna izvedot dobes: Dobes visos gadalokos dažādu krāsu un smaržu variācijas gan ēnainām, gan saulainām vietām priecēs no agra pavasara līdz ziemas sākumam. Garšaugu un vasaras puķu komplekti balkona kastēm, dazādu veidu ...
Augstākā
Meklē darbu Palīgs
virietis mekle darbu.piedavajumus ludzu sutiet uz e-pastu.
Vidējā
Meklē darbu Kasieris
Virietis 32g.mekle kasiera-pardeveja darbu plavniekos 25638537
Vidējā
Meklē darbu Trauku mazgātājs
Loti atbildiga stradajosa vel jaunajos gados loti steidzigi mekleju darbu Riga Rigas centrs, trauku mazgataja,virtuves palidze un apkopeja loti ceru uz atsaucibu un darba piedavajumiem.
Vidējā
Meklē darbu Palīgstrādnieks
Meklēju darbu. Esmu strādājis par palīgu celtniecībā,mežā un kokzāģētavā. Varu veikt arī citus smagus darbus. Alkoholu nelietoju pat svētku reizēs.Izskatīšu visus piedāvājumus. Tel. 29981690
Vidējā
Meklē darbu Mākslinieks
Diplomēta grima māksliniece meklē darbu grima māklsā. ( Dažādi stila make up )
Augstākā
Meklē darbu Aukle
labprāt pieskatīšu Jūsu bērnu/bērnus darba dienās un brīvdienās.
Augstākā
Meklē darbu Apkopēja
Ladien meklēju darbu uz pusslodzes darbu Liepāja raj apkopeju darbu jo audzina mazo kas iet bērnu dārza tāpēc meklēju uz pusslodzes darbu es nesmēķēja nedzeru esmu darba laika.
Pamata
Meklē darbu Palīgs
Sieviete meklē darbu ar dzīves vietu. Izskatīšu visus piedāvājumus. Tālr.:29345286.
Vidējā
Meklē darbu Pavārs
Sveiki. Meklēju pavāra vai pavāra palīga darbu. Man ir 3, 5gadu pieredze. Jūrmalā vai Rīgas centrā. Gaidīšu jūsu piedāvājumus SMS vai e-pasta veidā. Atzvanīšu Jums.
Vidējā
Meklē darbu Strādnieks
Clubshop biznesa loks ir izveidots, ņemot vērā vienkāršus cilvēkus , ne tikai mārketinga ekspertus, speciālistus un super-spēcīgus publiskos runātājus. Cilvēki, kuriem jau ir tradicionāls darbs, bet kuri vēlas ievērojami palielināt ikmēneša ienākumus, nezaudējot lielu daļu sa ...
Vidējā
Meklē darbu Autoceltņa vadītājs
Marabouts Dadu Solomon. -Speciālists ātrai emocionālai atgriešanai. Ja vēlaties, lai jūs mīlēs vai kāds draugs jūs pameta, es varu viņus atgūt mazāk nekā 7 dienu laikā. -Darba vai vīzu problēmas. - veiksminieks. -Policējiet savu darbu. -Rituāls bezgalīgas bagātības. ...
Pamata
Meklē darbu Aukle
Auklēšana pie jums mājās,jebkurā vajadzīgajā laikā vai laika periodā. Pieredze,atbilstošā izglītība un akurāta attieksme savā darbā. Gaidīšu zvanu!
Vidējā
Meklē darbu Strādnieks
Meklē kādu palīgstrādnieka darbu celtniecībā. Esmu fiziski spēcīgs un alkoholu nelietoju pat svētkos. Esmu strādājis kokzāģētavā un veicis citus smagus darbus.
Vidējā
Latgales galdnieks, IK
Latgales galdnieks, IKLatgales galdnieks. Mēbeļu restaurācija un ražošana, kāpņu un durvju ražošana, guļbūves. Masīvkoks, finierēts saplāksnis, MDF, lamināts. Izstrādājumi tiek beicēti, lakoti vai krāsoti, atkarībā no klienta vēlmēm.
Fimpex
FimpexBarkan Mounting pārstāvjiem Latvijā. Piedāvājumā ir augstas ražošanas kvalitātes visa veida TV, LCD, plazmas, projektoru un skandu kronšteini.
Terion, veterinārā klīnika
Terion, veterinārā klīnikaVeterinārā klīnika Imantā. Veterinārā aptieka. Suņu, kaķu barība. • Dzīvnieku terapija, ķirurģija, suņu, kaķu, sesku vakcinācija, konsultācijas. • Suņu, kaķu, sesku, trušu vakcinācijas. • Veterinārie medikamenti,
RMS Heating, SIA, siltumtehnika
RMS Heating, SIA, siltumtehnikaElektriskās apsildes sistēmas, izveidotas piemērojot apsildes kabeļus, kas pateicoties viņu universalitātei atrod plašu pielietojumu visdažādākās jomās. Veikals "SILTA MĀJA" piedāvā kompānijas A.RAK Wärmetechnik GmbH (Vācija) apsildāmos kabeļus.
Sauna katram , veikals
Sauna katram , veikalsIebūvējam saunas pēc individuāla projekta. Pirts aksesuāri. Pirts krāsnis. Sāls istabas, paneļi. Gatavas saunu kabīnes. Aprīkojuma uzstādīšana.
Zābaciņi, brīvdienu māja
Zābaciņi, brīvdienu mājaOmulīgs guļbaļķu viesu namiņš Zābaciņi - piemērots gan nosalušiem slēpotājiem ziemas sezonā, gan dabas baudītājiem vasarā. Pirts, naktsmītnes, kamīnzāle, atpūta pie dabas.
Vidzemes logi, durvis un logi
Vidzemes logi, durvis un logiSIA "Vidzemes logi" ražo energoefektīvus, augstas kvalitātes PVC logus un durvis par samērīgu cenu. Uzticams partneris celtniecībā un renovācijā.
Mūzas istaba, mēbeles
Mūzas istaba, mēbelesMūzas istabas – dīvāni, korpusa, guļamistabas un ēdamistabas mēbeles, koridora mēbeles, paklāji, interjera aksesuāri, tekstils, kopšanas līdzekļi.
Latroof Ltd, SIA, jumtu segumi
Latroof Ltd, SIA, jumtu segumiLatroof Ltd. Jumta segumu materiāli, matāldakstiņi, profilētās loksnes jumtam un sienām. Bitumena dakstiņa jumti, polimēr-bitumenu ruļļu materiāli.
Waldmeisteri, viesu māja
Waldmeisteri, viesu mājaJūs gaida omulīga atpūtas zāle ar bāru, kā arī pirts un 11 labiekārtotas istabiņas. Apmetieties pie mums un baudiet skaisto dabu!
Visi banneri